Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Rubint Rékára való tornázás...

A Rubint Rékára való tornázás mennyi idő után hoz eredményt úgy, hogy ha mellette updates dolgokat eszem?

Figyelt kérdés

Valamint melyik DVD-je a leghatásosabb, ha szálkásodni és fogyni szeretnék? Ezt hetente hányszor kell min. végigcsinálni? (Gondoltam a többi napon meg valami intenzívebb kardio vagy aerobik lenne).


Olyanoktól várok válaszokat, akik tapasztalatból adnak tanácsot. Köszönöm!


(+ még annyi, hogy étrendet ne írjatok, abban jó vagyok, anno nyáron nagyon sokat fogytam update kajákkal és biciklizéssel, csak épp nem sok izom jött fel, ezért amint kicsit abbahagytam jött minden vissza. Amúgy kb. 5-7 kilótól szeretnék szabadulni.)


24/nő


2010. dec. 24. 11:11
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Jobban értékeltem volna, ha a kérdésre válaszoltok. Az mber azért van ezen az oldalon, hogy kérdezzen másoktól. Engem érdekelt volna pl 1-2 normális válasz és nem az, hogy ki mennyire tudja a másikat primitiv bunkó paraszt stílusban alázni. Ha ti nem rékára mozogtok, kondizzatok, de mást szapulni felesleges, főleg, hogy nincs igazatok, mert én pl tornáztam rékára, és bevált és szívesen olvasgattam volna más tapasztalatait is.
2011. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!