Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Rubint Rékára való tornázás...

A Rubint Rékára való tornázás mennyi idő után hoz eredményt úgy, hogy ha mellette updates dolgokat eszem?

Figyelt kérdés

Valamint melyik DVD-je a leghatásosabb, ha szálkásodni és fogyni szeretnék? Ezt hetente hányszor kell min. végigcsinálni? (Gondoltam a többi napon meg valami intenzívebb kardio vagy aerobik lenne).


Olyanoktól várok válaszokat, akik tapasztalatból adnak tanácsot. Köszönöm!


(+ még annyi, hogy étrendet ne írjatok, abban jó vagyok, anno nyáron nagyon sokat fogytam update kajákkal és biciklizéssel, csak épp nem sok izom jött fel, ezért amint kicsit abbahagytam jött minden vissza. Amúgy kb. 5-7 kilótól szeretnék szabadulni.)


24/nő


2010. dec. 24. 11:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
mert a személyi edzővel nem 20perc ugribugri megy hanem ott dolgozni is kell
2010. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

„Leszarom mit hiszel mert nem érdekel.”


Köszönöm… akkor mégis miért várod el, hogy én meg a te okoskázásodnak higyjek?


„1. nem kérdezősködnél”


Az étrendre írtam, hogy bevált, a DVD-ről pedig hallottam, hogy sok embernek bevált, akik PRÓBÁLTÁK- Tőlük érdekelt volna, hogy milyen redszerességgel végzik (és ENNYI érdekelt volna egyedül).


„2. miért kell fogynod?”


Fantasztikus kérdés. Talán, mert úgy érezném jobban magam, ha megszabadulnék az ünnepi pluszoktól).


„K*rva jó lehetett az étrended!”


Jó volt, csak nem alkalmaztam hosszú távon, mert gyarló ember vagyok, aki bűnökbe esik, Persze, hogy visszajönnek a kilók, ha változtatok az étrenden és abbahagyom a biciklizést…


Na de megyek Karácsonyozni és Nektek is kellemes ünnepeket! Aztán sok kondibérletet a fa alá!

2010. dec. 24. 14:22
 23/31 Saten ‫҉ ***** válasza:
meg asszem a személyi edző már a falba verné a fejét ezek után
2010. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

oké b*zdmeg akkor csináld azt a szart!Jobb mindennél!Olyan izmos leszel tőle hogy beszarsz!Akkor is ha nem akarod mert ez überbrutál technika.

MOST felhívom a Tóth Danit meg a Keller Suzyt hogy f-szba a rizscsirkével meg a NORMÁLIS edzéssel mert rubintréka támad!


De akkor az utolsó válaszom:


1. azért b*zdmeg mert egyértelmű hogy kicsit jobban vágom mint te de higgyél a másik hájseggnek aki adipexel lefogyott és majd visszaszedi 2hónap múlva


2.ha annyira g*ciokos lennél akkor nem lenne szükséged fogyókúrára


3.bűnbe esik?az már nem étrend

2010. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ha valaki a rizsescsirkétől ilyen g*cizős, b*zdmegezős paraszt lesz a nőkkel, akkor egyed csak tovább, azon kívül úgysem lesz melletted senki!
2010. dec. 24. 15:45
 26/31 anonim ***** válasza:
olyan mint te ne is legyen mert a kardomba dőlök
2010. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Jajj...Ha mindeképpen otthon akarod nyomni, az egyik válaszolónak adok igazat, próbáld ki a P90X edzésrendszert, tök ingyen - nem legálisan - letöltheted a netről és még étrend is van benne.
2010. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Ez hülyeség, hogy a kondikba csak kigyúrt nők járnak és nagy súlyokkal dolgoznak. Én is jártam, és járok ugyanúgy edzőterembe, de nem láttam még olyan nőt aki 20 kilós súlyzókat emelt volna, sőt én sem vagyok egy izompacsirta. Ott is ugyanúgy van 1, 2, 3, akár 5 kilós súlyzó is, és ugyan azt megcsinálhatod mint a Rubint Réka és egyéb ilyen dvd-ken van.

A másik meg az, hogy anno Réka kiadott olyan kártyákat amiken olyan feladatok vannak amiket kifejezetten edzőterembe lehet csinálni...

2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Amúgy ha a fogyókúra témában írsz akkor ott lehet, hogy ott olyan válaszokat kaptál volna ami neked tetszik.
2010. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Saten ‫҉ ***** válasza:
Én is ezt írtam elsőnek kedves utolsó... ahhoz képes nem rakták át a modik inkább törölték a válaszom :D
2010. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!