Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Rubint Rékára való tornázás...

A Rubint Rékára való tornázás mennyi idő után hoz eredményt úgy, hogy ha mellette updates dolgokat eszem?

Figyelt kérdés

Valamint melyik DVD-je a leghatásosabb, ha szálkásodni és fogyni szeretnék? Ezt hetente hányszor kell min. végigcsinálni? (Gondoltam a többi napon meg valami intenzívebb kardio vagy aerobik lenne).


Olyanoktól várok válaszokat, akik tapasztalatból adnak tanácsot. Köszönöm!


(+ még annyi, hogy étrendet ne írjatok, abban jó vagyok, anno nyáron nagyon sokat fogytam update kajákkal és biciklizéssel, csak épp nem sok izom jött fel, ezért amint kicsit abbahagytam jött minden vissza. Amúgy kb. 5-7 kilótól szeretnék szabadulni.)


24/nő


2010. dec. 24. 11:11
1 2 3 4
 1/31 Saten ‫҉ ***** válasza:
Na figyelj... Rubint Réka DVDje semmi. Nem gondolod, hogy ő ezt "sportolja". Tudd meg, hogy lejár a konditerembe ő se ettől néz ki úgy mint ahogy. Az ápdét rendszer egy baromság, semmi alapja sincs. Mi az, hogy egyes kajákat bármekkora mennyiségben lehet enni? Ez egy üzleti fogás, csak azért, hogy Norbicica zsebébe menjen a pénz. Azonfelül ilyen nincs, hogy szálkásítasz és izomtömeget növelsz egyszerre. Gondolkodj már egy kicsit... Azt meg mi honnan a retekből tudnánk, hogy mikor hoz neked ez eredményt? Mik vagyunk mi? Démonok, hogy teából kijósoljuk neked? Azt se tudjunk pontosan, hogy eddzel milyen magas vagy, hány kilógramm, mekkora a testzsírszázalék, nem tudjuk milyen a genetikád és, hogy pontosan miből áll az étrended azon belül, hogy Norbi rudiját falod. És képzeld nem gyúrok, gyúrni nagyanyám szokta a tésztát
2010. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Na jó, figyelj: Tudtam, hogy lesznek ilyen válaszolók, mint te, ezért írtam a kérdésbe, hogy olyantól kérek tapasztalatokat,a kinek VAN! Nekem aztán magarázhatod tapasztalatlanul a kajában rejlő üzleti fogást és eredménytelenséget, ha nem próbáltad, én meg IGEN és nagyon eredményes is volt. De ezt már ugye leírtam. Valamint egy szóval sem említettem azt, hogy úgy alarok kinézni, mint Réka, azt meg végképp NEM, hogy tömeget akarok növelni. Annyit írtam, hogy szálkásodni, ami szerintem összefügg a fogyással. A tömegnövelés már teljesen más. Basszus, ha neked ennyire rossz az értelmező készséged, akkor inkább tanulj, mint, hogy itt idegesíted az embereket teljesen értelmetlen tapasztalatlanságoddal.

És ezzel én lezártam ezt a teljesen felesleges eszmecserét. Pont.

2010. dec. 24. 12:05
 3/31 Saten ‫҉ ***** válasza:
Jól van... mit érdekel engem mit csinálsz... megkaptad a választ csá
2010. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
rubintréka bazze:D Fogyjál te is efedrinnel ahogy ő csinálta...Az hatásos
2010. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Torrentről szedd le:


P90X tony horton


kb 1DVD-nyi anyag.

Otthoni edzésterv ami tudományos alapokra épül.

Az Update kajákat felejtsd el. Komolyan mondom. De dicsérendő hogy legalább próbálkoztál valamilyen irányban.

2010. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen a szándék az nagyon fontos dolog.Aztán ha megérti a dolgok lényegét ő is röhögni fog azon hogy valaha is rubintrékázott
2010. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

:)


Nem értem, mi a bajotok, ez is egy torna, aminek a fele hasonlít a régi tesiórás tornákra, csak fel van kicsit turbózva, a többi pedig szintén ismert elemek súlyzókkal/súlyokkal kiegészítve. Sokan mondták már, hogy hatásos (már miért ne lenne az?), ezért akartam véleményeket azoktól, akik alkalmazták.


Én nem update kajákat ettem anno, vagy akarok most, hanem az update rendszert alkalmazni, ami nemcsak nekem, hanem még rengeteg embernek bevált. Tehát nem norbis rudit, meg sütit, hanem semmi sütit, vagy ha nagyon nem bírom, csak reggel. Szerintem ezzel sincs baj. Valamint a Norbis rendszer fehérjedús étrendre építi az 1-es kódú ételeket, és azt ne mondjátok, hogy a fehérje nem jó, ha alakformálásról van szó...

2010. dec. 24. 13:32
 8/31 A kérdező kommentje:
Bár van egy olyan érzésem, hogy csak azért szidalmazzátok ezt a "rendszert", mert ma divat vagy nagyon pártolni valakit, akinek jól megy és túlzottan csinál/árul valamit, vagy nagyon utálni e miatt.
2010. dec. 24. 13:36
 9/31 A kérdező kommentje:
Még valami: most látom, hogy ezt a Tonyt én már leszedtem anno és nem tűnt valami kiemelkedően jobbnak, mint a többi 50 videóm bármelyike. Csak azért meg nem fogom használni, mert ma ciki népszerű hazai "edzőt" választani.
2010. dec. 24. 13:39
 10/31 anonim ***** válasza:

ezzel az ugribugrival az a baj hogy nagyon túl van értékelve.Mozgás.Oké.A semminél jobb.

De hogy alakformálásra nem jó az fix.

Alakformálás=izmosodás.Arra csak a súlyzós edzés jó.

A norbikódolósőrülettel is csak akkor van baj ha valaki megveszi azokat a szar kajákat amiket árul.És az "ő" rendszere a glikémiás indexek alapján sorolja be a kajákat és nem teljesen jól vagyis baromira nem az ő találmánya.

Jobban jársz ha GI alapján pöccinted be az étrendet és ha alakformálásra adod a fejedet akkor irány a konditerem mert az máshogy nem megy

2010. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!