Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Rubint Rékára való tornázás...

A Rubint Rékára való tornázás mennyi idő után hoz eredményt úgy, hogy ha mellette updates dolgokat eszem?

Figyelt kérdés

Valamint melyik DVD-je a leghatásosabb, ha szálkásodni és fogyni szeretnék? Ezt hetente hányszor kell min. végigcsinálni? (Gondoltam a többi napon meg valami intenzívebb kardio vagy aerobik lenne).


Olyanoktól várok válaszokat, akik tapasztalatból adnak tanácsot. Köszönöm!


(+ még annyi, hogy étrendet ne írjatok, abban jó vagyok, anno nyáron nagyon sokat fogytam update kajákkal és biciklizéssel, csak épp nem sok izom jött fel, ezért amint kicsit abbahagytam jött minden vissza. Amúgy kb. 5-7 kilótól szeretnék szabadulni.)


24/nő


2010. dec. 24. 11:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

összefoglalva azért szidalmazzuk ezt a rendszert mert:lopott és szar.

A rubintrékát meg azért mert az alakformáló edzésének köze sincs az alakformáláshoz

2010. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Réka nem ugrálós! Láttad már, miket csinál? A legutóbbi DVD-je épp hogy súlyokon alapszik. Kipróbáltad? Mert csak akkor mondd, hogy nem formál! Mégsem hallottam még senkitől azt, aki normálisan és rendszeresen tornázott rá, hogy nem lett tőle sokkal csinosabb és esetleg "izmosabb" (itt nem a kigyúrt testre kell gondolni). Én régen még a Cindy Crawfordtól is izmosodtam. :D És igen, tudom, hogy az sem az ő edzésterve volt, hanem azé a szigorú edzőjé, aki mögötte állt. Engem ugyanis az nem érdekel, hogy honnan lopják vagy kölcsönzik az anyagot, csak az, hogy használjon.


És ennyi erővel bármilyen étrend lehet káros (mindről hallottam már rosszakat), hisz mind változást hoz a szervezetben és mindet túlzásba, rossz irányba lehet vinni.

2010. dec. 24. 13:53
 13/31 Saten ‫҉ ***** válasza:
Áldom haxor a türelmedet! Kérdező: alapvető problémák vannak nálad. És a legrosszabb, hogy nem is hiszel azoknak akik esetleg értenének hozzá... és itt nem csak magamra célzok
2010. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

igen téged izmosít amikor egy nő 10X!!! nehezebben izmosodik mint 1 férfi.Amit 1 nő izmosodásnak lát annak a nemhogy a fele nem igaz de a tizede sem.De ok akkor a f*szom kondizzon meg rizscsirkézzen ugrabugrálok én is.Az a "súlyzókon" alapuló edzés amit mi szaknyelven "p*nalegyezésnek" hívunk meg sem közelít 1 intenzív súlyzós edzést.De pl az összes fitness-modell kategóriás versenyző is azért edz teremben mert h*lyék.

És amíg rajtad van felesleg nehogy má TE oktassál ki ENGEM amikor rajtam életemben nem volt 1 deka felesleg sem.Aztán lehet te vagy az okosabb és én csinálom sz*rul mert nem vagyok dagadt.Pedig én r*hadék csak testépítő edzést végzek.


De tudod mit?Legyen igazad hogy az a jobb.Én végigf*szolok veled 1 dvd-t te pedig lejössz velem a terembe és végigcsinálod az én edzésemet(csak az intenzitás a lényeg nem a súlyok) és ha te nyersz megveszem neked az összes rubintréka meg sóhernorbi meg béresalexandra dvd-t ha meg én fizeted 2havi tápkiegemet.Szerintem ez korrekt ajánlat


Az meg hogy téged nem érdekel hogy mi a lopott dolog meg mi nem az a te fogyatékosságod de ebből leeshetett volna hogy miért nem szeretik a hozzáértők a sóhernorbiápdétrendszart

2010. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Én csak nem szeretem, ha tapasztalat nélkül véleményeznek valamit és megvédem azt, amit már pozitívan tapasztaltam! Ha neked ez alapvető probléma, akkor nem nekem vannak problémáim!
2010. dec. 24. 14:08
 16/31 anonim ***** válasza:

egyél szart mert az fogyaszt!szerintem anélkül küldessz el a p*csába hogy megpróbálnád.Szerintem annyira értek a témához hogy megmondja látatlanban is hogy mi a szar meg mi nem.Leszarom mit hiszel mert nem érdekel.És ha annyira pozitív tapasztalatod lenne meg annyira értenél hozzá akkor

1. nem kérdezősködnél

2. miért kell fogynod?

3. mint már írtam veled ellentétben nem rajtam van a túlsúly úgyhogy lehet kapásból többet tudok a táplálkozásról meg a sportról mint te



"ezért amint kicsit abbahagytam jött minden vissza" K*rva jó lehetett az étrended!

2010. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Imádom az intelligens, kicsillagozott szavaidat! Én nem megyek kondizni, mert nem fitnessmodel akarok lenni az istenért, szerintem ocsmány, ha egy nőn annyi izom van a nagy súlyoktól! És kikérem magamnak, hogy kövér vagyok! Lehet ránézésre, még vékonyabb vagyok nőben, mint te férfiban. Látatlanban soha senkire nem mondanék ilyeneket!


Akkor menj kondizni, ha neked az jobb, én tiszteletben tartom és nem ócsárollak miatta. Hülyén is nézne ki egy pasi, ha nőknek készült DVD-kre nyomná. Épp ezért + a különböző vélemények miatt, nem is kellett volna válaszolnod egy ilyen kérdésre!

2010. dec. 24. 14:14
 18/31 Saten ‫҉ ***** válasza:
Feladom... megyek és feldugok a szűz valagamba egy méretarányos rubint réka viasz figurát és meggyújtom... Haxor minimum 10 éve nyomja, én 4,5 éve. Te nem hinném, hogy 1 évnél többet foglalkoztál ezzel a témával
2010. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

én meg azt imádom amikor valaki intelligensnek akarja magát beállítani de nem az.Azért vannak kicsillagozva mert másként nem küldi el.

A fitness-modelleknek mi köze van az izmossághoz?És itt van a hozzád hasonlókkal a baj hogy nem jut el az agyadig hogy TE is ugyan azt akarod elérni amit ők.Minimális izomveszteséggel zsír és víz leadása.Csak ők tovább viszik alacsonyabb testzsírra.De mint mondtam lehet hogy az a hülye aki ebből és és nem az aki ebből hasznot húz.


És ha nem tetszik hogy válaszolnak ne tegyél fel kérdést hanem csinálj amit akarsz

2010. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Saten ‫҉ ***** válasza:
De amúgy ha nem hiszel nekünk miért nem mész el egy személyi edzőhöz
2010. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!