Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ez a kondigép?

Szerintetek megéri ez a kondigép?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom!Pár havi kondibérlet kijönne az árából,de azért én kíváncsi vagyok a véleményetekre.

[link]


2010. dec. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez kell neked. Szerintem egyébként, ha valamit akkor kondigépet érdemes használtan venni.
2010. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges...


Alapból 64 kiló az lóf@sz

2010. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudsz hegeszteni akkor ennyiből szinte majdnem mindent összehozol otthonra,ha ügyes vagy.

Ha sok a pénzed akkor vedd meg,de én a helyedben meggondolnám,nemtudom milyen erős vagy de max 120 kiló terhelhetőség elég kevés,másrészről arra utal,hogy a zártszelvény amiből készült nem túl vastag falú,tehát eleve gyenge lehet az egész gép,de nőknek biztos jó.

Ha fevenyomással ne is terheled túl akkor is 60-120ig van a terhelése tehát van ahová csak max 60 kiló mehet fel.

Nem mondom,hogy nem lehet vele edzeni de ha a salyát jelengi erőszintem veszem alapul akkor akkor ezt a gépet már majdnem kinőttem.

De ha tetszik és látsz benne fantáziát és neked megfelelne akkor vedd meg,ha szükséged van rá.

2010. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kondigépekre igen keveseknek van szüksége. Sokkal többre mész, ha veszel egyetlen nyomorult kétkaros súlyzórudat, egy fekvenyomó padot, egy erőkeretet meg egy rahedli súlytárcsát. A szabad súlyokkal való edzés az igazán fontos, a többi csak nyalánkság.
2010. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval a gép jól néz ki meg minden de igazából felesleges csak alakformálásra jó főként.A lényeg a szabad súlyokban van.
2010. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!