Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen kondigép mire jó?

Egy ilyen kondigép mire jó?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen kondigép van a falunk konditermébe, ami úgy jó. A többi az futó, bicikli, meg taposó.

2 éve nyarán jártam le a konditerembe az egyik barátommal, ő gyúrt már régebb óta, és mondta, hogy mit csináljak, meg minden... Én a nyár végén abbahagytam, mert nem volt kivel járni. De most eltökéltem, hogy elkezdem, és nem fogom abbahagyni. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ez a gép segítségével tudok fejlődni rendesen? Ha valaki le tudná nekem esetleg írni a gyakorlatokat, hogy mit mivel fejlesztek, azért nagyon hálás lennék.


2011. okt. 8. 21:16
 1/4 dirtboy ***** válasza:

valameddig jó a gép mármint izom mennyiségileg de nem leszel tőle phil heath az biztos.

nem ártana abba a kondi terembe egy pár komolyabb pad meg szabad súlyok,azzal többre lehet vinni.

a haveroddal mi újságvan? mért nem mutatja meg a gyakorlatokat vagy elmondaná az edzéstervét legalább.

2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

ja és tömegnövelő étrend nélkül ne számíts sokra.

remélem azt már néztél magadnak.

2011. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Haverral már nem találkozok, elköltözött, azért tettem fel a kérdést.

Étrendet már néztem magamnak.

2011. okt. 9. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
ruhaszárítónak
2011. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!