Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Téged is idegesít, ha valaki...

Téged is idegesít, ha valaki nem edz lábra csak felső testre?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vettem észre,hogy a hobbi gyúrósok 80% nem edzi a lábát,mondván minek,de mégis csak a test majdnem felét láb alkotja.

Aztán jön a gyerek,hogy egy év után kinyomja a 130-at persze mást nem is edz csak mell és bicepsz tricepsz és néha hát ha éppen kedve van hozzá.

Ha váll edzésre kerül a sor meg olyanokat mond,hogy ahhoz,bizony erős láb kell meg vállat nem is lehet igazán edzeni álva csak ülve.

Ilyenkor a fejem fogom,mivel az én lábam nem szokott megremegni,ha fej fölé nyomkálok súlyt.

Meg tényleg látni néhány olyan szélsőséges példát is akin csodákozok,hogy egy nagyobb lépésnél nem törött még el a lába olyan vékony.

Valószínű engem azért zavar ennyire mert a fekvenyomás a leggyengább pontom ellenben jól megy a váll a láb és a hát és az agyamra mennek az olyan emberek akik azt hiszik,ha jól nyomnak fekve akkor már hű de erősek lettek,pedig ha összességében nézzük a dolgokat akkor nagyon is le vannak maradva.


2010. dec. 18. 20:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A mi termünkben a napi sokszáz látogató közül én láttam kb 3-4 embert guggolni + jómagam. Ezen el kéne gondolkodni.
2011. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
kur vára nem tud érdekelni, hogy nem guggolnak. Legalább nem kell várni az álványra.
2011. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Engem igazándíból csak az a sok baromság idegesítt amit az ilyen csirkelábú emberek összehordnak néha.

Mert van aki úgy akarja kimagyarázni,hogy én érezzem magam hülyének mert guggolok,mert a guggolás rossz ilyeneket hallok pl: aki guggol kevesebbet nyom fekve 10-20 kilóval,minek a lábat edzeni semmi értelme úgy sem nézi senki teljesen felesleges a láb.

Aztán mikor az élet olyan helyzetbe sodorja az illetőt,hogy pl cipekedni kell meg nyavajog mert remegnek a lábai vagy biciklire kell pattani az meg majdnem hátramenetben gurul mert fúj a szél,aztán meg csodálkoznak ha elunom a vánszorgást és elhúzok a pi.... de ez állítólag azért van mert ilyen a genetikám,pedig szerintem kőkemény több éves edzés eredménye.

De hiába mondja az ember,hogy a guggolás nincs kihatással a fekvenyomásra,ha megfelelő a pihenő idő a két gyakorlat között ezt azzal próbálják bebizonyítani,hogy guggolás után másnap nem megy a fekvenyomás és ilyenkor agybajt kapok és nem bírom ki beszólások nélkül aminek persze nem örülnek egyes emberek,de valahogy ki kell adni magamból.

Mindenki másért edz általában mindenki izmosodni szeretne ez többnyire közös cél,van aki azért ,hogy henceghessen menyit tud kinyomni fekve mert ettől azt hiszik majd milyen erős,nekem a össztesti erő számít,nem egyes részek külön,mert megtanultam,hogy éptestben épp lélek és egy erősebb testben erősebb lélek lakozik.


Azonfelül ha olyan olvasná aki szerint felesleges lábat edzeni akkkor az gondolkodjon el azon,hogy a mellnek azon felül,hogy jól néz ki gyakorlati haszna nem igazándiból van,mert az életben nem kell bele nagy erő és lehet az erős mellkas menő de a csontos löttyedt hátsó biztos nem lesz az soha.

2011. febr. 6. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!