Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Téged is idegesít, ha valaki...

Téged is idegesít, ha valaki nem edz lábra csak felső testre?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vettem észre,hogy a hobbi gyúrósok 80% nem edzi a lábát,mondván minek,de mégis csak a test majdnem felét láb alkotja.

Aztán jön a gyerek,hogy egy év után kinyomja a 130-at persze mást nem is edz csak mell és bicepsz tricepsz és néha hát ha éppen kedve van hozzá.

Ha váll edzésre kerül a sor meg olyanokat mond,hogy ahhoz,bizony erős láb kell meg vállat nem is lehet igazán edzeni álva csak ülve.

Ilyenkor a fejem fogom,mivel az én lábam nem szokott megremegni,ha fej fölé nyomkálok súlyt.

Meg tényleg látni néhány olyan szélsőséges példát is akin csodákozok,hogy egy nagyobb lépésnél nem törött még el a lába olyan vékony.

Valószínű engem azért zavar ennyire mert a fekvenyomás a leggyengább pontom ellenben jól megy a váll a láb és a hát és az agyamra mennek az olyan emberek akik azt hiszik,ha jól nyomnak fekve akkor már hű de erősek lettek,pedig ha összességében nézzük a dolgokat akkor nagyon is le vannak maradva.


2010. dec. 18. 20:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát a guggolóállványra még én se vártam soha. Idegesíteni nem szokott, van min mosolyogni miközben hazafele baktatok.
2010. dec. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"A másik, ha ott 2 ember nyom 80 kiló felett, és ez a teljesítmény téged frusztrál, akkor inkább a hastáncot javaslom neked... "


Nem zavar engem ez a teljesítmény,mindenki annyival edz amenyivel tud,nekem csak az az számít amit,hogy nekem önerőből menyi megy,mert az a 2 ember sem önerőből nyom többet 80-nál,gondolom érted mire célzok,bár engem nem érdekel,hogy koxolnak sokan csinálják és kutya bajuk.

Másrészt nem anyucitól kunyeráltam,hanem úgy építettük és vettük a súlyokat,tudod fizetésből amiért dolgozni kell.

És a helyi terem alatt egy kb 3x8 méteres helyiséget képzelj,más kérdés,hogy ezt miért nevezik teremnek és miért nem inkább patkánylyuknak.

Na és ezért még belépőt is kérnek,na ezért jobb otthon mint ott,meg azért is mert az otthoni felszereltség,mára sokkal jobb lett.

2010. dec. 19. 08:33
 13/23 A kérdező kommentje:

Az meg,hogy mások fekve többet nyomnak,igazából nem zavar mert bár a fekvenyomás a gyenge pontom,de ha az öszképet nézzük nincs szégyelleni valóm.

Másrészről azt nem bírom mikor a GYEREK elkezd gyúrni és miután megevett vagy 1000 naposimot elnyom 40-50 omnadrent megy 30 szem oximethalont(ez csak példa volt) utána persze,hogy megerősödik kinyom ugynanyit fekve mint én több év munkával vagy még többet,másra tesz csak mell és bicepsz egy év sem kel hízik 30 kilót és azt hiszi ő a király és mikor megkérdi neked menyi időbe telt kinyomni ezt a súlyt csak mosolyog mert azt hiszi nagyobb szinten áll,csak azt nem tudja még mi lesz ha abba hagyja a 9-10 hónapos folyamatos koxot.

2010. dec. 19. 08:33
 14/23 A kérdező kommentje:

Valószínű ez helyi jelenség lehet de mifelénk egyre gyakoribb,azonkívül engem nagyon idegesít mikor bámulnak,először azért mert ez nem is olyan nagy darab mindjárt én is ekkora leszek,utána meg azért mert ez még mindíg akkora mint volt én meg összementem mint az aszalt szilva.

Igázából több dolog van ami miatt otthon jobbnak találtam az edzést,megvalósítását,de szerintem az én esetemben jobb is ez így.

Meg nem számít,hol edz az ember csak hogy jól csinálja és tudjon koncentrálni arra mit csinál.

Sokan kezdték pincében,nem megy mindenki csili-villi teremebe és én már ha nem muszáj nem is mennék,mert megszoktam ezt így,másrész nincs kedvem esténként 15 kilométert vezetni,hogy rendes termeben edzek.

És a terembelépők árából és a benzikölségből,minden hónapban lehet valamit építeni otthon,persze amit építünk azt eredeti cuccokról vesszük le a méretet,ha pedig valami nem tettszik átt van alakítva és jobb is mint az eredeti.

2010. dec. 19. 08:35
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk azt én sem értem, hogy mi a baj azzal, ha valaki otthon épít magának termet. Nem fér a fejembe. Hegeszt, vág, számol. Jó dolog az.
2010. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

Bla bla bla bla bla...


ki@&#*łttul nem érdekel, hogy ki kokszol, ki lábazik, mennyivel nyom fekve, ki a cigány stb. Mert én ettől nem leszek jobb.Ennyi.


Egy otthoni teremhez meg elég egy olimpiai rúd, 200kiló tárcsa, meg egy guggolókeret, esetleg egy pad. aztán ha ez megvan, akkor egykezes rúd, néhány kettlebell, aztán kész is a terem.

2010. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"

ki@&#*łttul nem érdekel, hogy ki kokszol, ki lábazik, mennyivel nyom fekve, ki a cigány stb."

Akkor mi az isten f..záért osztod itt az észt?

És csak,hogy tudd tényleg utálom a cigányokat és nem azért mert olyan a színük amilyen,hanem azért a gyönyörű kultúrájukért ami mellesleg ősprimitív és erre büszkék hát legyenek,de velük szemben a normális ember már felfedezte a vérhas ellenszerét,ami pofon egyszerű szarás után kezet kell mosni,de náluk még ma is divat a vérhas és még sok hasonló ok miatt nem álhatom őket kb 2 éves koromtól szóval ez nálam valószínű genetikus.

Habár azokkal a cigányokkal nincs bajom akik emberhez méltó életet folytatnak.


" esetleg egy pad"

Na ennél a részletnél fordult meg a fejemben,hogy edzettél már te életedben súlyokkal?

Mert amit írsz egy otthoni teremhez az elég,hülyeségnek hat.

Főleg a ketbel csak mert totál felesleges viszont a tolódzkodó és a húzódzkodás sokkal fontosabb és a padról annyit,hogy nem esetleg hanem rögtön kell és ha az ilyesmi megvan akkor ellehet gondolkozni olyan extra dolgokon mint a ketbel de 100-ból 99 othoni teremben biztos nincs.

2010. dec. 19. 21:34
 18/23 A kérdező kommentje:

Ja és mivel rögtön olyan hangnemben kezdtél írni mint egy vadbarom,ez gondolom nem véletlen,biztos érzékenyen érint a kérdés.

Mert valószínű te is a remegő térdű csirkelábú bár az túlzás,inkább veréblábú osztagba tartozhatsz.

Másrészről a kúltúrát te is a joghurtból szívtad magadba ez látszik és valószínű a 20 éves kortól is még messze vagy és úgy osztod az észt,hogy neked sincs belőle.


Ja és ha sértene a stílus amiben írtam,akkor az azért van mert abban a stílusban válaszoltam,ahogy te is MERT MEGÉRDEMLED.

2010. dec. 19. 21:42
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg fontosabb a pad mint a kbell. Mi gondolkozunk itthoni teremben - ami nélkülözhetetlen lenne /számomra/ Állítható pad, fekpad, kézisúly, guggoló állvány, tárcsák, egyenes rúd. Francia rúd és scott pad már extra :D
2010. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek veled utolsó.
2010. dec. 21. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!