Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Téged is idegesít, ha valaki...

Téged is idegesít, ha valaki nem edz lábra csak felső testre?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vettem észre,hogy a hobbi gyúrósok 80% nem edzi a lábát,mondván minek,de mégis csak a test majdnem felét láb alkotja.

Aztán jön a gyerek,hogy egy év után kinyomja a 130-at persze mást nem is edz csak mell és bicepsz tricepsz és néha hát ha éppen kedve van hozzá.

Ha váll edzésre kerül a sor meg olyanokat mond,hogy ahhoz,bizony erős láb kell meg vállat nem is lehet igazán edzeni álva csak ülve.

Ilyenkor a fejem fogom,mivel az én lábam nem szokott megremegni,ha fej fölé nyomkálok súlyt.

Meg tényleg látni néhány olyan szélsőséges példát is akin csodákozok,hogy egy nagyobb lépésnél nem törött még el a lába olyan vékony.

Valószínű engem azért zavar ennyire mert a fekvenyomás a leggyengább pontom ellenben jól megy a váll a láb és a hát és az agyamra mennek az olyan emberek akik azt hiszik,ha jól nyomnak fekve akkor már hű de erősek lettek,pedig ha összességében nézzük a dolgokat akkor nagyon is le vannak maradva.


2010. dec. 18. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Jaja egyetértek
2010. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Engem többnyire addig nem érdekel, hogy ki hogyan edz, amíg engem nem hátráltat.
2010. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nálam az a helyzet,hogy jobban szeretem állva is nyomni a vállat mint kizárólag padon és ez az edzőpartneremnek nem tetszik mivel,néha megremeg a lába,bár már sokat javult a helyzet mióta lábat is edz velem csak nem veszi komolyan elblicceli az egészet de még így is jobb mint a semmi.
2010. dec. 18. 20:58
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én csak röhögök az olyanon, aki kigyúrja magát felsőtestre, amit csak két csirkeláb támaszt :D
2010. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Na onnan látszik hogy te is hobbigyúrós csicska vagy, hogy ilyeneken kiakadsz. Magaddal törődjél, ne mással.


Ahelyett, hogy örülnél. Így legalább nem kell várni a guggolóállványra :D

2010. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

22:50 te meg egy törzsgyökeres bunkó paraszt.

Másrészről pedig én otthon gyúrok,mert a helyi terem tele van mindenféle,narkós drogos koszos cigánnyal ami eléggé zavaró,főleg,hogy 2 ember jár oda aki többet kinyom 80-nál sajna falun ez van.

Ezért összehoztuk otthon az alapokat pad guggoló álvány stb így egyrészt nyugodtan tudunk edzeni másrészt minden megvan ami kell és fokozatosan bővül.

A hobbi gyúróst,hogy értetted? Talán te profi vagy akinek ez a szakmája,élete és egyben a hivatása mert akkor ez elég hülye életcél,de hobbinak jó.

Én speciel azért edzek,hogy ne legyek nyomorult ami nálam egy teljes testre kiterjedő jó erőlétet jelent,amit mindíg lehet fokozni.

2010. dec. 18. 23:15
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akadok ki,csak zavar a feszengő nyomorult emberek.
2010. dec. 18. 23:18
 8/23 anonim ***** válasza:
ha nem jársz terembe, honnan tudod hogy nem edzenek lábra? :D
2010. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hobigyúrósok alatt azokat a kis komplexusos idiótákat értettem, akiket az frusztrál, hogy van, aki többet nyom fekve náluk. Büdös nekik a munka, eredményeik nincsenek, de fikázni, cigányozni azt tudnak. A fajgyűlöletüket is ez táplálja. Ha lenézhetik a "büböscigányokat", akkor már nem is ők a nyomingerek a teremben. Ennek egy minősített esete az, amikor már annyira kompkexusos a kiscsíra, hogy el se mer menni a terembe, otthonra kunyiz edzőtermet anyucitól.
2010. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A másik, ha ott 2 ember nyom 80 kiló felett, és ez a teljesítmény téged frusztrál, akkor inkább a hastáncot javaslom neked...


http://www.youtube.com/watch?v=qGkZFSUZWro

2010. dec. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!