Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mellizom erősítőket...

Milyen mellizom erősítőket tudok csinálni, hogy ne legyenek lógósak a melleim?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és elég pici volt eddig a mellem, de most hirtelen nőtt. Nem túl sokat, de már azért van valamekkora és kezdenek lógni.
2010. dec. 18. 18:44
 1/7 Clem ***** válasza:
Bocs de ezt nem értem..te fiú vagy vagy lány egyáltalán..?!:)
2010. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány. csak nemszeretnék lógós ciciket...
2010. dec. 18. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kézrátétellel tudok segíteni.
2010. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clem ***** válasza:

Hát én úgy tudom hogy a megfelelő melltartók tehetnek ez ügyben a legtöbbet..!:)

Ilyen fiatalon a mell izom erősítésével lehet több kárt okoznál tartás szempontjából mint hasznot..!

De lehet ezt a kérdést máshol kellene fel tenned..?!:)

2010. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nők testük szépítésében hátrányban vannak a férfiakkal szemben, mert nem elegendő nekik a fizikai edzés. Erre a legjobb példa a mell. Hiszen maga a mell nem tartalmaz izomszövetet, de laza, rugalmas kötőszövetet és zsírszövetet annál inkább. Ezeket fizikai edzéssel nem fejlesztheted, de más gyakorlatokkal igen. Ezek legjobbika a váltózuhany.

Állíts be olyan meleg vizet, amilyet a bőröd még fájdalom vagy kellemetlen érzés nélkül elvisel, de ezen belül a lehető legmelegebbet! Ezzel, zuhanyrózsa segítségével körkörösen, a mellbimbót kihagyva locsold a melledet 30 másodpercen keresztül, majd azonnal, átmenet nélkül - vagyis arra a pár pillanatra, amíg átáll a víz hőmérséklete, inkább tartsd el magadtól a rózsát - locsold ugyanígy, körkörösen, a mellbimbót kihagyva teljesen hideg vízzel 10 másodpercig! Utána rögtön válts vissza az előző, lehető legmelegebb vízhez, ezzel locsold újra 30 másodpercig, majd újra átmenet nélkül hideggel újra 10 másodpercig, és így tovább! Kezdd három lánccal - most a 30 másodperces meleg vizes és a 10 másodperces hideg vizes locsolás számít láncnak -, majd idővel, mondjuk hetente növeld eggyel a végrehajtott láncok számát, egészen tízig! Növelheted tovább is, de igazán nem érdemes, 10 és 15 ismétlés hatása között már nincs lényeges különbség. Mindig a hideg vizes locsolással fejezd be, és utána már ne érje meleg víz a melled, tehát a zuhanyzás végén végezd a gyakorlatot!

A váltózuhany hatása megdöbbentő. Kihagyás nélkül naponta végezve már az első néhány alkalom után egyértelműen látható az eredmény, egy-két hét után pedig már össze sem hasonlítható az eredetivel. A mell szépen megemelkedik és keményedik, a kötőszövetek rugalmassága és a mell bőrének feszessége pedig olyan mértékben megnő, hogy gyakran az is nehezen hiszi el, aki a gyakorlatot végzi.


Hajrá, sok sikert kívánok!

2010. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. dec. 21. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Ha kérdésed van, várom!
2010. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!