Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthonra szeretnék magamnak...

Itthonra szeretnék magamnak egy edzéstervet. (főleg hátizom, mellizom) Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval nekem gerincferdülésem van, és szeretnék hátizomra pár gyakorlatot. Nem szoktam sportolni, elég vékony vagyok.Mellizomra is jó lenne pár ötlet, mert elég pici a cicim és szeretném, ha legalább jó feszes lenne. 17/L
2011. júl. 28. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Gerincferdülésre célszerűbb a gyógytorna.
2011. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


van több oldal is :)

2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mellizomra meg háát...fekvőtámasz. ez a női térdelős.
2011. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 28. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt elég jók vannak :) am nekem is az van, de versenyszerűen fekvenyomok vele (hetente 8-10 óra kondi), és sztem a kondizás neked is csak segíthet, ha jól csinálod.

2011. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 15 éves lány
2011. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak hogy ne vmi gyúrós állatra gondolj :D
2011. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként hol laksz? volna lehetőséged gyógytornára járni? az otthoni erősítés nem nagyon fogja csökkenteni a görbületet, csak az igazi gyógytorna, azt pedig nem internetről tanulod.
2011. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!