Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ha igy...

Szerintetek ez jó ha igy edzek? Mi véleményetek?

Figyelt kérdés

Hétfő: mell,hát

Kedd: váll, kar

Szerda: pihenőnap

Csütörtök: Megint! mell , hát

Péntek: Megint! váll, kar

Vádli és has edzését probálom belerakni.

Azaz minden izomcsoportot heti kétszer edzek mi a véleményetek?


2010. dec. 16. 14:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Ez ugye csak valami vicc?"


Hidd el, én is így reagáltam rá xD De nekem ezt mondta az edzőm, még ha nem is igaz, kényelmes így dolgozni, ilyenekre osztva :)

2010. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"Baromság, hogy 12 fölött "égeted" az izmot, persze majd a fekvőktől is egyre kissebb leszel igaz? :)"


Jó akkor ennyi erővel nyújtsd ki és húzd vissza 12x a kisujjad, biztos égetni fogja az izmot :D Itt azért a gyakorlatok hátteréről is szó van. Szerintem is baromság ez, de a kondiban az edzőm ezt mondta, hát legyen meg a szava :)

2010. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

jó.Csak valaki meg elhiszi hogy ha 14 ismétléseket csinál akkor már diétázni sem kell.

Majd tavasz fele nekem is fog kelleni 1 edző.Asszem az lesz még a szép kör mire 1 normálisat találok

2010. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Saten ‫҉ ***** válasza:
Az edződ nem véletlenül így néz ki? [link] Ha nem, akkor csak már neki is teli van a hócipője az emberekkel
2010. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Azt meg faszán el lehet érni a kis terheléssel hogy izmot veszítsél.
2010. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

5x5ös kollégától kérdezném hogy hol a hát edzése?:D Amúgy


nekem ez jön be:

1.nap mell+bicepsz

2.nap hát+tricepsz

3.nap váll+láb+has


Egy héten 4szer edzek tehát minden héten van olyan nap amit kétszer csinálok.


Mell:fekvenyomás,ferdepados nyomás(rúddal vagy kézisúllyal, tárogatás

Bicepsz: váltott kezes bicepsz(szuperszettbe csigás bicepszgyakorlattal, bicepsz állva franciarúddal


Hát: Lehúzás gépen(nyak mögé vagy mellhez), Döntött törzsű evezés, evezés ülve, letolás nyújtott karral széles fogással

Tricepsz: tricepsznyújtás fej fölött, letolás csigán (szuperszettbe letolás kötéllel)


Váll: Oldalemelés, mellről nyomás, előreemelés, vállvonogatás

Láb:most pihentetem mert volt egy kis sérülésem

Has: lábemelés, harangozás,


Egy év alatt feljött 12 kiló, ami nyilván nem csak izom. 100% Whey pro-t, hot blood-ot, multi pro-t, g-bomb-ot szedek.


Én pl nem tudnám egy napra tenni a bicepsz,tricepsz edzést. Olyan szinten kikészül a karom h semmi erőm nem lenne. Hát+váll párosítás se szimpatikus nekem.Próbáld ki mi jön be neked. Nyilván nem pár napig mer úgy nem látod az eredményét.

2010. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
A hangsúly azokon a gyakorlatokon van, amelyekben több ízület is részt vesz, mint például a fekvenyomás, guggolás, evezés, húzódzkodás és tolódzkodás. Minden testrészt kétszer (vagy egy kicsit kevesebbszer) dolgozzunk meg hetente és osszuk fel az edzésadagunkat két vagy három részre.
2010. dec. 16. 16:21
 18/30 A kérdező kommentje:
És ezt nem én találtam ki.....
2010. dec. 16. 16:21
 19/30 anonim ***** válasza:
amit én mondok, azt sem én, hidd el.
2010. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
inkább vegyél 1 kutyát me a HST az...
2010. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!