Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ha igy...

Szerintetek ez jó ha igy edzek? Mi véleményetek?

Figyelt kérdés

Hétfő: mell,hát

Kedd: váll, kar

Szerda: pihenőnap

Csütörtök: Megint! mell , hát

Péntek: Megint! váll, kar

Vádli és has edzését probálom belerakni.

Azaz minden izomcsoportot heti kétszer edzek mi a véleményetek?


2010. dec. 16. 14:38
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Kezd el és meglátod hogy reagál a tested...mindenkinek máshogy, lehet több pihire lesz szükséged, lehet kevesebbre. Én mikor kondiban csináltam akkor Mell / Tricepsz és Hát / Bicepsz formátumban nyomtam, akkor a karod sem fárad el annyira. Én nem edzettem külön vállra mégis elég vállas vagyok.
2010. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Ha jól edzel túledzed magad pár hét alatt.Ha meg szarul akkor bírni fogod de a szar edzés meg a 2*szar edzés kb ugyan annyit ér.

Fel kéne fogni hogy az izmok nem a teremben nőnek.

És a profik sem edzenek 2x egy héten nagy izomcsoportra.

Amúgy tolószékes vagy?

2010. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

h4xOr!

baszod, mekkora "f@sz" vagy...Folyik a könnyem a röhögéstől. Ez a beszólás.

A kérdezőnek: Arra gondol, hogy lábra is kellene edzeni.

2010. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Saten ‫҉ ***** válasza:
Csináljad csak nagyon ügyes vagy egyél mellé sok gyümit meg ropit. Aztán este hat után ne egyél és ne szedj izomporokat mert attól csak műanyag karod lesz! Lábazni ne lábazz azt csak a kislányok szoktak
2010. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
az izompor az beadja!Az olyan hogy levegővel fújja fel az izmaimat?Én házi izmot akarok!Annyira házit mint a nagyi befőttje.És az nem ilyen szar műizom lesz amit a sok gyurmapor felhoz.
2010. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Saten ‫҉ ***** válasza:
Jaja régen én is a ch manókkal pumpáltattam de rájöttem, hogy nehéz a beleimet májjá átalakítani. Így inkább 100%-ig naturál macskaturmixot fogyasztok csimasz verébbel. Nekem bejött mindenkinek ezt kéne tennie
2010. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

helytelen. Először is, kor, nem, mióta edzel, edzel-e egyáltalán...

Másodszor: nagyon rossz, mert túl fogod magad edzeni, és az izmok pusztulni fognak ahelyett, hogy fejlődnének. Ne akarj azonnal superman lenni, készítsd fel a tested rá. A bátyám már 4 éve edz, úgy néz ki, mint egy body builder, mégis heti 4 alkalommal edz. Ugyanis NEM EDZI TÚL MAGÁT!

Sokkal jobb edzésterv (én is ezt csinálom pár hete):

Hétfő: kardio-edzés

Szerda: Has, Váll, Láb

Csütörtök: Mell, Bicepsz, Tricepsz

Szombat:kardio-edzés


Ne olyan súlyokkal eddz, amibe belepusztulsz. Olyannal csináld, amihez az utolsó sorozatkor nehéz már erőt kifejtened- de nem olyannyira nehéz, hogy megszakadj!


Ha 5-szörös gyakorlatokban csinálod (pl. 5X5 fekvenyomás), akkor az az erődet fejleszti, ha 8-12-szeres gyakorlatokban (pl. 6X8 guggolás, 10X12 zsugorlebegő ülés), akkor az tömegfejlesztő, ha 12-nél több, akkor az szálkásító, tehát "égeti" az izmokat.


De persze te dolgod, felőlem megszakadhatsz, én csak elmondtam, mit gondolok. Tanácsot kértél, én adtam. Már rajtad múlik, megteszed-e az egészségedért.

Szia!

2010. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"Ha 5-szörös gyakorlatokban csinálod (pl. 5X5 fekvenyomás), akkor az az erődet fejleszti, ha 8-12-szeres gyakorlatokban (pl. 6X8 guggolás, 10X12 zsugorlebegő ülés), akkor az tömegfejlesztő, ha 12-nél több, akkor az szálkásító, tehát "égeti" az izmoka"


Ez ugye csak valami vicc?

2010. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Saten ‫҉ ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolta... de mondtam aki nem tudja az alapokat az olvasson. Manapság az internyet világában minden alapvető információt megtalál az ember. Ha nem magyarul akkor angulul
2010. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok


Előszöris: én elfelejtettem hozzátenni, hogy én is csak 1x edzettem egy izomcsoportra 1 héten :D

Másik: Abbahagytam a konditermezést több, mint egy éve..helyette fekvőtámaszozok és köszönöm szépen nem estem össze, sőt. Baromság, hogy 12 fölött "égeted" az izmot, persze majd a fekvőktől is egyre kissebb leszel igaz? :) Mellesleg volt egy jó idő mikor úszni jártam rendszeresen, soha nem éreztem magam olyan jó formában, megyek is megint ha megengedhetem magamnak :P

2010. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!