Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan noveljem a felso testem?

Hogyan noveljem a felso testem?

Figyelt kérdés
Nem ugy ertem a felso test noveleset hogy izomban mert jarok kondi terembe es elegedett vagyok az izmaimmal. Hallottam vlami olyasmit h a sok futastol no a tudonk! Es ha no a tudonk akkor ugy kinyomja a mellizmainkat es azok nagyobbnak latszanak. Ez igaz? Vagy vlami hasonlot tudnatok mondani?
2010. dec. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h jelentős változást okozna...
2010. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyakorlat neve:

Áthúzás (pull over)


Nagyon nehéz a helyes végrehajtása, csak szakember tudja megmutatni. A terembe járók 99% -a rosszul csinálja.

2010. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az erőteljest benyomást keltő izmok felsőtesten a csukja a széles hátizom,nagy alkar,vastag nyak.
2010. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az áthúzás gyakorlat a mellkast tágítja.

Fontos szerepe van a helyes légzésnek is, de nem a tüdőt növeli, hanem a bordákat húzza szét. Főleg fiatal korban hasznos.

2010. dec. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkitol a valaszokat...;) a nyakam es a deltam nagyon jool latszik csak a mell izmom mihta olyan lapos lenne.. ott fleul kozepen nemtudom pontosan elmondani.. haverom mondta h 45-os padon nyomjak de mindig is nyomtam ott es megis lapos.. nemtudjatok mitol lehet?
2010. dec. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!