Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy body buildinge...

Szerintetek egy body buildinges test s z é p?

Figyelt kérdés

Mikor látok valami sport újságban,vagy akárhol egy agyon gyúrt embert,mindig elfog az undor.Szerintem a testépítésnek is van határa.Szerintem az nem szép mikor az illetőnek már nincs is nyaka,mert olyan izmos a válla.Főleg ha az illető nő.Eltűnik minden kecsessége,csak kockák lesznek mindenűtt.

Szerintetek?


2010. dec. 15. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

tegnap 20:52


Nekem gusztustalan ha valakinek az agya helyén lószar van

2010. dec. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szar dolog lehet tükörbe nézni hexorka...
2010. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
még mindig nem töltötted be a 18at karatekölyök?
2010. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy téged már megint ki a k*rva anyád hívott?Írogassál a harcművész b*ziságaidhoz
2010. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

h4xOr:

Magadat minősíted a stílussal és erősíted meg az "izomagyúakról" szóló sztereotípiákat. Egyébként meg ízlés kérdése mi néz ki jobban. De a testépítés ma már túllépett bizonyos határokat, csak egy szűk rétegnek esztétikus látvány egy profi testépítő. Persze lehet, hogy neked ez nem tetszik. Viszont attól hogy valaki nem gyúrja szét magát, még nem lesz "köcs.ög emós". A sovány testalkat jó erőnléttel sokkal egészségesebb amúgy is.

2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy az is vicces, hogy vitatkozol több emberrel, mert anonim fórum lévén nem tudod ki kicsoda. Na segítek, mostantól én vagyok Bélagézapista, de nem vagyok harcművész egyébként, és nem is nagyon érdekel.
2010. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1.Leszarom hogy mivel kit minősítek.Legalább én magamat nem azzal "minősítem" hogy segghülye vagyok mint itt a 80%


2.Anonim fórum?Párszor már leírtam az ugatós kisköcsögöknek a címemet de még senki sem jött:(


3.Ezzel a f*sszal már párszor összetűzésbe kerültem mert szokása a testépítős kérdéseknél provokálni de ha nem tudsz az előzményekről semmit nem kéne a békebíró hippit játszani.

2010. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem Frank Zane pl. esztétikus volt fénykorában.

[link]


Ugyanezt Ronnie Colemanról már nem tudnám elmondani (persze a teljesítményét elismerem).

[link]

2010. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

h4xOr-nek:

Igen talán szebb vagyok.Mert sportolok,szóval nem vagyok elhízva.De nem vagyok olyan izomagyú hogy ne legyen nyakam meg mit tudom én.

2010. dec. 17. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!