Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy body buildinge...

Szerintetek egy body buildinges test s z é p?

Figyelt kérdés

Mikor látok valami sport újságban,vagy akárhol egy agyon gyúrt embert,mindig elfog az undor.Szerintem a testépítésnek is van határa.Szerintem az nem szép mikor az illetőnek már nincs is nyaka,mert olyan izmos a válla.Főleg ha az illető nő.Eltűnik minden kecsessége,csak kockák lesznek mindenűtt.

Szerintetek?


2010. dec. 15. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az aki már olyan nagyon izmos, mint akik az ilyen újságokban is benne vannak, azok nekem sem tetszenek. De ők nem is azért csinálják hogy nekünk tetszenek, hanem ők úgy érzik jól magukat. Vannak olyan nők akiknek viszont az jön be, szóval ízlések és pofonok.
2010. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem undorító, ha valakinek a karja helyén dinnye van.
2010. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
én már a kockás testet is túlzásnak találom. nagyon sexi de nem járnék olyan pasival akinek kockás a teste... L/18
2010. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

21:07 ezt nemértem

mi az hogy szexi ,de nem járnál olyannal ,nekem ez már sok:O?


vagy csak azért nem mert azok általában túl nagy egoval rendelkeznek?

2010. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nem edzenék, és nem élnék így minden nap, ha nem tetszene...


Nem tudom, hogy pl Tóth Danin mi gusztustalan:

[link]



És, hogy miben jobb:

Ez: [link]

vagy ez: [link]

2010. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én olyan helyen dolgozok -egy sportközpontban, ahová nem csak testépítők járnak, hanem átlagemberek, focizni, sqasholni.

Hát el kell mondjam, az átlag férfitest (elég sokat látok ott sajnos) az igazán undorító. Szőrös, alaktalan, lógó segg, lógó has, pipaszár láb.....

Ez az átlag, sőt ők még az átlagnál sportosabbak, hiszen mozognak. Az otthon ülő prolik még ennél is undorítóbbak.


Namost Ti olyan sportolókat fikáztok, akik esztétikailag kimagaslanak (hiszen a versenyszerű testépítésben esztétikát, arányosságot, szimetriát pontoznak az izomtömeg mellett)

A magazinokban látott fotók ráadásul versenyformában készülnek, ami nem egy általános megjelenés, azt a formát csak a versenyen (néhány óráig, esetleg 1-2 napig) lehet tartani, nem úgy mászkál hétvégén a moziba a barátnőjével, hogy le van diétázva és víztelenítve, betöltve szénhidráttal, stb....

Az a kinézet a show része. A genetikailag elérhető határokat feszegeti, mint bármelyik más sportban.


A testépítő nők már problémásabbak egy kicsit, ezért van ott is több kategória. A nő addig tud nőies maradni, amíg a tesztoszteron szintje nem magasabb egy férfinél. :-)))

Ha profi testépítő az illető "hölgy" és anabolikus szteroidokat használ, akkor biológiai értelemben sajnos már nem nő.

Véleményem:

jól néznek ki a testépítő nők, de nem dugnák meg egyet se, mert nem vagyok homokos :-)


A bodyfitness kategória még elég nőies, azokat sunáznám :-P

2010. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is undorító. Ez a férfiaknál kicsit olyan, mint a nőknél az anorexia vagy az elhízás. A poén az, hogy mindenki hozzájuk akar hasonlítani, ezért pl. az egyetemista fiúk 90%-a gyúr, de közben totál egészségtelen életmódot élnek, mert erőnléti edzést nem csinálnak, pedig elsősorban az kellene az egészséghez. Előző válaszoló jön azzal, hogy azok ott arányosak. Ja, csak éppen attól arányosak, hogy valakik a testépítő "sportban" meghatározták, hogy mi az az arányos.


Ha meg nő gyúr, akkor ha szálkás is akar lenni, az vele jár a melleinek elvesztésével, hiszen a mell nagyrészt zsírszövetből épül fel. Meg amúgy sem mutat jól egy kigyúrt nő.

2010. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

tegnap 23:18:

Ha nem látod mi a gusztustalan rajta, akkor nem is fogod. Beteg vagy...

2010. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ejj, nem szép dolog az irigység !

:-D

[link]

2010. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 00:08


Te biztos sokkal szebb vagy.Vagy akár anyádék.Meg a 40kilós emogec*ik.Meg a sok rózsaszínpólós műmájer ütnivaló köcsög

2010. dec. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!