Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés gyere be!?

Testépítés gyere be!?

Figyelt kérdés
Ott kezdem ,hogy nagyon gyenge az egész hátam elhanyagoltam nem edzetem rá ahogyan kellet volna,most azon vagyok ,hogy megerösitjem ,de akár mennyit edzem akármennyi kínzom a hátam nem akar izomlázam lenni pedig tudom ,hogy nagyon gyenge szóval ilyenkor egy két emeléstől is izomlázam kéne legyen mi lehet a probléma?
2010. dec. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapokkal legyél tisztába előbb.
2010. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Az izomláz nem egyenlő a fejlődéssel
2010. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hátban a legnehezebb előhozni az izomérzetet mert jobb esetben mögötted van és nem látod(kivétel ha made in Csernobil)
2010. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hátban nekem sem volt izomlázam soha egészen mostanáig mikor elkezdtem nagyobb figyelmet fordítani a gyakorlatrok minél pontosabb és fókuszáltabb végrehajtására.

A lényeg,hogy érezd hogy melyik izom mozog a hátadon akkor csinálod jól,ha érzed rendesen.

A másik dolog pedig,hogy számomra a hát kívánja a legnagyobb koncentrációt persze ezt arra értem mikor nem gépen hanem szabad súlyal csinálom,mert azért sok minden mást is megmozgat az ember a T rúdnál vagy a döntött törzsű evezésnél és figyelni a testtartásra a légzésre és a helyes végrehajtásra nem is olyan könnyű és nem is meg rögtön idő kell hozzá mert be kell gyakorolni.

Ha nem érzed vegyél vissza a súlyból és csináld anyival amenyivel érzed a helyes végrehalytást ez valószínű elég lesz egy izomlázhoz ha mindenképp azt akarsz.

A másik pedig,hogy szerintem az izomláz nem függ össze az edzetséggel sokkal inkább a terhelés mértékével.

Ez nekem azon tapasztalatokból jött le,hogy néha mikor becsúszik egy olyan rendes odaba5zós edzés mikor elkap a gépszíj és nyomom mint az őrült akkor másnapra megvan az izomláz,de ha ilyen edzés nincs egy jódarabig hangulatból kifolyólag akkor nincs izomláz de fejlődni fejlődök akkor is.

2010. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!