Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tornázzak úgy, hogy ne...

Hogy tornázzak úgy, hogy ne izmosodjak?

Figyelt kérdés

Kondira nincs időm, a futást is hanyagolom ( a tél miatt)

Úgyhogy marad az itthoni torna.


2010. dec. 14. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Tök ugyan úgy, mint ha izmosodni szeretnél, csak kevesebbet egyél.

Semmilyen edzés nem növeli az izmok méretét!

2010. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig nálam izmosodott, mikor elkezdtem guggolásokat végezni. Aztán abbahagytam ezért.


Lehet az étkezés miatt?

2010. dec. 14. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat az OFF-ért, de komolyan kérdezem, hogy mi a problémád azzal, ha izmosodsz? Nem véznának kell lenni, hanem formásnak.
2010. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak annyi, hogy alacsony vagyok.
2010. dec. 14. 15:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Magasabb egyénnek szebben mutat.
2010. dec. 14. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy alacsony lány is akkor csinos, ha formásan izmos. Annak szép, kerek 0 az esélye, hogy ízléstelenül túlfejlődjön az izomzatod a tornától, de még akkor is, ha nagy súlyokkal edzenél konditeremben. A nagy fokú izomnövekedéshez szükség van a férfi nemi hormonok dominanciájára a szervezetben. Ha durva, férfias izomzatú női testépítőt látsz, biztos lehetsz benne, hogy hormont szed a cél érdekében, különben a dolog biológiai-fiziológiai képtelenség. Ráadásul Te nem súlyzózol, hanem tornázol, ami eleve kisebb mértékben izmosít.

Tehát tornázz nyugodtan, ahogy tetszik, 100%-ig biztos lehetsz benne, hogy ami izmot ez által kidolgozol, az csakis jól állhat!

2010. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Tudom igazad van.
2010. dec. 15. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy egyetértesz. :) Akkor hajrá, örvendeztesd meg magad és a környezeted egy csinos, nőiesen izmos alak kialakításával!
2010. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!