Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen is szoktatok futni?

Télen is szoktatok futni?

Figyelt kérdés

Kint a szabadban.

Nekem pl. télen sokkal nehezebb rávenni magam, hogy kimenjek futni.

Edzőteremben, futógépen meg nem ugyanaz...


2010. dec. 10. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

húú, nagyon ritkán, talán hetente 1x, mert hidegben nagyon rossz, levegőt is alig kapok, ha komolyabban lemegy a hőmérséklet, bár ez még elviselhető, csak ne fújna a szél, mert így a mellbimbómmal élehet az üveget karcolni :D

am a futópad nekem se jött be.

2010. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Télen is futok heti 6x ugyan úgy mint amikor nyár van
2010. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is szoktam szinte mindennap járni futni még télen is csak annyi gondom van vele hogy nagyon hideg a levegő amit belélegzek de kilehet bírni!!! Hajrá...:)
2010. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút! Vannak tökéletes futóruhák, kiegészítők, ilyen szempontból nem gond. És -15 fokig a tüdő gond nélkül fel tudja melegíteni a belégzett levegőt, ez se gond.


Praktikusan az lehet a gond, hogy hamar sötétedik, és sötétben azért nem igazán lehet. A másik gond terepen a hó, a jég és a sár. Az első kettő többnyire leküzdhető, a hóban és a jeges szakaszokon való futás nagyobb izommunkát igényel, de nekem nem igazán gond. A jeget és a sarat utálom, de nem túl gyakran van olyan nagy jegesedés, ami nagyon gátolna, és a sáron is át szoktam küzdeni magam, ha kell.

2010. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen. a megoldás csak annyi h a sálat a szád elé is tekered és így nem szívsz annyi hideget:) mondjuk én alapból orron be szájon ki... mert ha számon veszem a levegőt beszúr az oldalam:p de télen persze nehezebb a kis megfázások miatt..
2011. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!