Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Télen a hóban és...

Futók! Télen a hóban és latyakban is mentek futni? Milyen cipőben? Nem ázik be? Nem csúsztok el a havon?

Figyelt kérdés

Minden nap megyek futni.De ebben a hóban csúszik és beázik a cipőm.Kb 8,8km (55-60perc)szoktam futni naponta.De ezt most hogy csináljam?Nálunk itt a töltés ott futok(nék)De nem tudom mert tiszta hó minden meg jeges,saras,latyakos.Futottam már betonon de nagyon fájt egy idő után a térdem.A konditeremre nincs pénzem sajnos.

Futók!

Mit csináltok milyen cipőben,hol,hogyan?


2010. dec. 30. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
kimegyek egy foldutra es ott.. De nekem a betonon sem faj.. Ha lefagy, akkor huzok zoknit a cipomre es nem csuszik. Ugy is hajnalban futok, akkor meg senki sem lat.
2010. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Én betonon futok nekem semmi bajom sincs (tök mindegy mert nem takarítják az utakat még le se sózzák). Természetesen megyek ilyen időben is, én este 6 körül szoktam. Teremcipőben, beázik, csúszik, hideg... de nem érdekel
2010. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kicsit akkor magamba nézek...lehet hogy csak kifogásokat keresek....de nem.... mert szeretek futni.De tényleg rossz vizes zokniba meg cipőbe futni.Főleg hogy már 2-3x majdnem kitörtem a lábam annyira csúszkálok.

Még egyszer köszönöm.

2010. dec. 30. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz ,de nalunk van focipalya en odaszoktam menni futni ilyenkor,betot azt kerul inkabb, nem tesz jot a labnak.en tudod mit csinalok amikor nagyon nagy eso van ..a cipom be fog azni,de a labad nem lesz viizes,huzz fel egy zoknit arra egy ilyen szendvics zacskot es ra meg1 zoknit, nem is fog fazni, plusz nem lesz vizes:) rem segitettem
2010. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szegeden lakom pont a körtöltés mellett.Nagyon jó hely friss levegő,erdő,nincs gépjármű-közlekedés.Nyáron tucatszám vannak a futók.

De télen meg hóban,latyakban,sárban a lehető legrosszabb.2004-ben kezdtem futni akkor még betonon.De pár hónap után nagyon fájt a térdem.A végén már annyira fájt hogy sétálni sem tudtam.Az orvos tanácsolta hogy vagy föld úton vagy salakon próbáljak meg futni.Hosszas pihentetés után újra kezdtem itt.Tökéletes hely a sportolásra.

Köszönöm a válaszokat és a jó tanácsokat mindenkinek.

2010. dec. 31. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!