Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Popsiformálás,...

Hogy csináljam? Popsiformálás, úszógumi ledolgozás

Figyelt kérdés

Nos, elkezdtem egy drasztikus fogyókúrát,nem eszem sokat.Szeretném a hasamat,és az úszógumimat ledolgozni,a popsimat kerekíteni.

Nem tudom,hogy jó e az elképzelésem,kérlek segítsetek.

Hetente 3* kardiózom 1 órát

2* súlyzós edzés popsira

Hogyha lement a hasamról a felesleg,szeretnék tömeget növelni,izmot szedni a popsimra és a combjaimra.

Ezért nem tudom,hogyan legyenek a súlyzós edzéseim.

10 kg-al való guggolás ,kitörés ( kézi sulyzóval ) nem sok a fogyós szakaszhoz? Mert ezt régen (1 éve ) akkor csináltam,amikor már nem fogyóztam, de múlt héten is így edzettem. Váltsak esetleg kisebb súlyra, 5 kilóra ? ( 2 2,5-es ) Úgy szeretnék fogyni,hogy a popóm kerek legyen,és ne fogyjon el :)

Tudom,hogy ha fogyok,mindenhonnan lemey, de naponta 100 g fehérjét beviszek a szervezetembe ( turmix,hús formájában ),talán így izomból nem fogyok.


2010. dec. 8. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a céljaid, de sajnos rosszul csinálod.

Először is, a kardió heti 3x1 óra az önmagában jó, de lehetne jobban hatékonyabban is zsírt égetni sokkal kevesebb idő alatt. Mutatom egy korábbi válaszomból:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__.. Az utolsó előtti választ írta, kardiónak pontosan ugyanezt javaslom Neked is!

A súlyzós edzésből heti kettő nagyon kevés az izomépítéshez, főleg, ha ilyen kis súlyokkal dolgozol. Nem, hogy túl nagy az a tíz kiló, túl kevés! A popód nem fogy el, pont ezért kell nagy súlyokkal dolgozva növelni izomtömeget, miután lefogytál. Viszont a fogyás alatt is ugyanúgy kell edzeni súlyzóval, mint izomnövelés alatt!

Ezt is mutatom egy korábbi válaszból, ebből is pontosan ugyanazt javaslom számodra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

A súlyzós és az intervallumos kardió edzést egymástól függetlenül végzed, viszont mindig előbb végezd a napod folyamán a súlyzózást, mint a kardiót!

A táplálkozásodról annyit, hogy ha koplalsz, az nagyon rossz! A magas fehérjebevitel oké, azt támogatom, de minden másra is szükség van! Egyél teljesen rendesen, és csak egy kicsit vigyél be kevesebbet, mint amennyit elégetsz!


Ha kérdésed van, írj... Van mit rendbe tenni. :)

2010. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!