Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg el kell bírni férfikén...

Tényleg el kell bírni férfiként egy 52 kgos lányt?

Figyelt kérdés

Gondolom nem jöttem be és kifogás.

Lényegében nyakamba ugrott nem bírtam el, aztán arra fogtam hirtelen volt, próbáltam felemelni nem ment(165 cms, 52 kgos) és erre mondta ne haragudjak de szerinte nem vagyok férfi így.


Kb utána még beszéltünk nem volt több tali de sose lett szex, távolságtartóvá vált és barátzónába tett így megszakítottam a további beszélgetést



tegnap 22:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
38%
52kg-os lányt simán felkell tudni kapni egy férfinek
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A haverom azt mondta edzenem kellene
tegnap 22:46
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Hú barátom sokat hiányoztál tornaóráról, ha nem tudsz a nyakadban megtartani egy 52 kg-s lányt :)

Szerinted mi játszódott le a lány fejében / tudatalattijában? Az hogy a pasi még egy vékony lányt sem tud felemelni, akkor mit lehetne tőle elvárni "éles" helyzetben, ha meg kellene védeni. Le is vonta a konzekvenciát.

Ideje lenne felkeresned egy edzőtermet :)

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

25 kgs zsák volt a maximum amit valaha megemeltem.


De súlyzóban 15 kg a maximum két karral (pár éve amikor próbáltam de többet nm mentem terembe utána)

tegnap 22:49
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, szerintem ezt nem nekünk kell eldöntenünk. A leány már döntött. Én megértem, ha a fizikai erőfölény vonzó számára. Ezt nem azért mondom mert számomra egyáltalán nem lenne megterhelő, hanem mert van bennem empátia


Kérdező te milyen magas vagy és mennyi a súlyod?

tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Ha ez miatt szakított akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
181 cm/82 kg
tegnap 22:50
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os jah felszínes mert csalódott volt eleve hogy nincs kockahasam de azt még elnézte
tegnap 22:51
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

#7 hú barátom ha két kéz kell neked 15 kg-t megemelni akkor bocs, de kifejezetten gyenge fizikumod van! Az pedig nem vonzó a nőknek.

S 181/82 se túl combos kategória, főleg hogy a fentiekből kifolyólag gondolom nem az izom teng rajtad túl.

tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Túrázásban vagyok jó de minimális hátizsákkal, a vádlim szép.


De erősítő edzéseket mindig elhanyagoltam

tegnap 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!