Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg úgy gondolják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy gondolják a pasik, hogy nem fáj az anál? Hogy ki lehet azt bírni bármikor, bárhogy?

Figyelt kérdés

Eü-i okok miatt nincs most fog gátlóm. Aggodalmaskodott a párom, hogy akkor nem fog tudni bennem elmenni?

Én lerendeztem annyival, h ezt a kis időt csak kibírja.

Erre ma reggel kivette a puncimból és átdugta a fenekembe, addig amíg beleélvezett.

Mondanom sem kell, hogy annak ellenére, h èppen csak egy kicsit tette be a végét sziszegtem, mert fájt, el akartam azonnal húzódni....

Utána jól összevesztünk. Azt vágta a fejemhez, h be se dugta rendesen, nehogy már annyira fájjon...stb

Igazából csúnyákat mondtam én is, ami most bánt. De hát fájdalmat okozott!

Szoktuk csinálni popsiba, ott mindig előkészít, türelmes. De most ez nagyon megviselt.

Hogy fogok így bízni benne? Mit mondjak neki este?



aug. 23. 12:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Sikosító nélkül csak durr be a seggbe az persze fáj


Amúgy ha rá van kattanva az análra úgyis megoldja mással.

aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora állat a párod. Miért nem dobos ki? 41f
aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Dobod
aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Azt meg hogy sikerült neki csak úgy? Bocsi, de nem hiszem el.
aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Én azonnal dobtam volna. Egy állat szintjén van. Sőt, lejjebb, egy állat nem okoz direkt fájdalmat a másiknak.


Az anális szex eléggé nagy felkészületet igényel. Nekem is volt hasonló exem, csak úgy bedugta, minden felkeszules nélkül. Végül másban is kiütközött, mekkora egy farok és dobtam. Bocs, de egy pöcs sem ér annyit hogy neked problémád esetlegesen aranyered vagy sipolyod legyen belőle.

Egy proktológiai mutat magánban 250E Ft. Kérdezd meg, kifizeti-e?

aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
jaj, dehogy dobja ki; az ilyen önző tahókhoz ragaszkodnak a lányok legjobban
aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Persze!. Mi pasik ugy hisszuk, hogy az nemi szerv es barmikor be rakhatjjuk oda a pompolonket! 37/f -_- Sok boldogsagot nektek. Majd megcsal...
aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
Ki volt mosva a fingo? Csak ugy berakta?....eleg mese szeru! Miert nem vegezte a szadban ? Miert nem beszeltetek meg elore ?
aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem amikor minden pasit általánosítani kell! Kedves kérdező hát nem hiszem azt hogy nem fáj ha ilyen durván csinálják.Nálunk sokszor előfordul a popsi szex de mindegyik együtletünket csak élvezte !
aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Gumiban elmehet benned is simán.
aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!