Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg úgy gondolják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy gondolják a pasik, hogy nem fáj az anál? Hogy ki lehet azt bírni bármikor, bárhogy?

Figyelt kérdés

Eü-i okok miatt nincs most fog gátlóm. Aggodalmaskodott a párom, hogy akkor nem fog tudni bennem elmenni?

Én lerendeztem annyival, h ezt a kis időt csak kibírja.

Erre ma reggel kivette a puncimból és átdugta a fenekembe, addig amíg beleélvezett.

Mondanom sem kell, hogy annak ellenére, h èppen csak egy kicsit tette be a végét sziszegtem, mert fájt, el akartam azonnal húzódni....

Utána jól összevesztünk. Azt vágta a fejemhez, h be se dugta rendesen, nehogy már annyira fájjon...stb

Igazából csúnyákat mondtam én is, ami most bánt. De hát fájdalmat okozott!

Szoktuk csinálni popsiba, ott mindig előkészít, türelmes. De most ez nagyon megviselt.

Hogy fogok így bízni benne? Mit mondjak neki este?



aug. 23. 12:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

Kriminális, semmilyen szinten nem figyelt rád. Azonnal szakíts, mert a leírtak alapján egy tahó, és még szexuálisan is nevetséges a teljesítménye. A leírtak alapján:

1. csak szerencséje van, hogy nagyon kicsi a farka és befért;

2. teljesen tapasztalatlan szexuálisan, mert nem tudja, hogy bánunk a másikkal, mik a szex alapvető feltételei (nem okozunk beleegyzés nélkül fájdalmat);

3. ez fertőzésveszélyes, ha felkészülés, védelem (tisztítás, sikosító, gumi, türelem) nélkül teszi, hiszen székletbe mártja a farkát;

4. ha benned akar elmenni, akkor vegyen el feleségül és hordja a gyereket az óvodába.


Remélem tudod, hogy ez egyébként erőszaknak minősül (minden az, amibe nem egyezel bele). Szóval ezek alapján keress egy olyan szexpartnert, aki tisztában van azzal hogy mit csinál meg egy terapeutát. Én az életben nem szólnék hozzá többet.

aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy gondolta, hogy ha éppen csak a végét teszi be, nem rendesen, tövig, akkor az nem ugyanolyan érzés, és nem kell előkészítés hozzá, meg nem is kényelmetlen neked. Legalábbis ez a jobbik eset, feltételezve azt, hogy szándékosan fájdalmat okozni nem akart azért neked. Mondjuk mindettől függetlenül még így is illett volna jeleznie előtte, hogy ezt szeretné majd a végén, nem csak úgy áttenni szó nélkül...
aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Antiszociális lény ***** válasza:
86%

"Erre ma reggel kivette a puncimból és átdugta a fenekembe, addig amíg beleélvezett."


Ennek révén a kérdés nekem kamunak tűnik, mert ez nem így megy, de tételezzük fel, hogy nem kamu..



1. Normális ember ilyet nem csinál.

2. Az anál is olyan, mint a legtöbb extrémebb dolog. Van aki szereti, van aki nem. Ha rosszul csinálják akkor pedig kellemetlen. Ha jól, akkor pedig lehete kellemes is.

aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimeríti a nemi erőszak fogalmát. Gondolkozz el rajta, hogy egy ilyen ember mellett akarsz-e maradni.
aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

13. Nem mindenki szereti, a nők nagy százaléka nem.


Itt maximum a kérdező párja a nem normális. Aki pártolja, az sem százas!

aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Antiszociális lény ***** válasza:
80%

#15


Te elolvastad amit írtam?


"Van aki szereti, van aki nem."


Sehol nem írtam olyat, hogy mindenki szeretné.



"1. Normális ember ilyet nem csinál." <--- Ez pedig a kérdező párjára vonatkozott.

aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy bunkó önző állat. Én elhajtamám a sunyiba biztos. Mondom ezt úgy hogy én is szeretem popsiba. De ha bármire azt mondom hogy nem, akkor azt értse meg. Nem mondom el mégegyszer. Kb mindenre nyitott vagyok amúgy, szeretek folyton új dolgokat kipróbálni. De ez rettenetesen bunkó viselkedés. 27N
aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 BpMasszőr ***** válasza:
100%
A popsi szexet lehet élvezni, ha kellőképpen elő van készítve a popsi és a Nő is benne van!
aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon beteg már ne haragudj kedves kérdező... Ilyet... Kvázi szárazon popsiba?? Minden előkészítés nélkül? És még neki áll feljebb? Szörnyű mik vannak...

Egyébként lehet azt úgy is csinálni, hogy ne vagy csak picit fájjon...

aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Gumi nélkül nincs védelem, szóval nem is értem miért nem használtátok, és akkor ő simán el mehetett volna a puncidba.

Persze ettől még egy barom állat, de te is felelőtlen vagy.

aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!