Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg úgy gondolják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy gondolják a pasik, hogy nem fáj az anál? Hogy ki lehet azt bírni bármikor, bárhogy?

Figyelt kérdés

Eü-i okok miatt nincs most fog gátlóm. Aggodalmaskodott a párom, hogy akkor nem fog tudni bennem elmenni?

Én lerendeztem annyival, h ezt a kis időt csak kibírja.

Erre ma reggel kivette a puncimból és átdugta a fenekembe, addig amíg beleélvezett.

Mondanom sem kell, hogy annak ellenére, h èppen csak egy kicsit tette be a végét sziszegtem, mert fájt, el akartam azonnal húzódni....

Utána jól összevesztünk. Azt vágta a fejemhez, h be se dugta rendesen, nehogy már annyira fájjon...stb

Igazából csúnyákat mondtam én is, ami most bánt. De hát fájdalmat okozott!

Szoktuk csinálni popsiba, ott mindig előkészít, türelmes. De most ez nagyon megviselt.

Hogy fogok így bízni benne? Mit mondjak neki este?



aug. 23. 12:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az is fáj, ha a hüvelybe hatolok bele, az anál még jobban szorítana engem.
aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
21. olyan nagy vagy?
aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#22 nekem mindig fájt amikor behatoltam egy lányba. Az is fájt amikor hirtelen megrántotta a farkam és az is amikor a fogát éreztem.


Felállni mindig felállt de nem tudtam sose elélvezni ettől

aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén nekem minden vágyam lenne amit a pasid csinált… de sajnos túl szűk vagyok, párom nem tudja csak úgy bedugni😅

Pedig nagyon szeretem a nem megbeszélt anált

szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg úgy gondolják a pasik, hogy nem fáj az anál? Hogy ki lehet azt bírni bármikor, bárhogy?"


"Szoktuk csinálni popsiba, ott mindig előkészít, türelmes."


Most akkor saját magad cágolsz rá magadra. Először még azt mondod, hogy az anál fájdalmas, majd azt, hogy szoktatok análozni, megfelelő előkészítéssel.

szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Még nem rugtad ki? Ez egy állat! csak úgy előkészítés nélkül durr bele?!
szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés
szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam így, és sosem análozok. Ez persze én vagyok. f.
szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!