Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az echte szlovének mit sportol...

Az echte szlovének mit sportolnak profi szinten?

Figyelt kérdés

A focit ki is zárnám, mióta csak létezik Szlovének, szinte nem is volt soha echte szlovén játékos a keretben. Itt olyanokra gondolok, akik nem szerb, horvát vagy bosnyák (vagy más) felmenőkkel, szülőkkel rendelkeznek, hanem tényleg echte szlovének.

Ha valaki mégis tud ilyet, írja le.


Akkor ezek az echte szlovének mit sportolnak?


Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy az ország lakossága csak olyanokból áll, akik nem is echte szlovének. Gondolom ők mennek inkább focizni, akik más felmenőkkel rendelkeznek.


Vagy hogy van ez?



ma 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:

"A focit ki is zárnám, mióta csak létezik Szlovének"


Szlovénia akart lenni, bocsi xdd

ma 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért zárnád ki a focit?


Én sok szlovént láttam, ha keretre mentem. Igaz, ezek klubszinten voltak.


De ennyi erővel.Franciaországban sem népszerű a foci, hiszen alig volt francia a legutóbbi vbn is pl.


Viszont a kérdés jó. Ez engem is foglalkoztatott már. De engem nem érdekel annyira egy Budapest méretű (népességre) ország.


Az viszont kétségtelen, hogy az osztrák majd a jugoszláv hatalommal jól jártak. Utóbbit úgy értve, hogy a nagyszerb igát viszonylag könnyen lerázták.

ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Én sok szlovént láttam, ha keretre mentem. Igaz, ezek klubszinten voltak."


És miben lehet megkülönböztetni egy olyantól akinek más felmenői, szülei vannak?

Mondok egy példát: Zlatko Zahovic. Na ő bosnyák. Miben másabb egy echte szlovéntől?

ma 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
és mennyi echte magyar van Magyarországon? kérdező te kicsit furán gondolkozol:D
ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!