Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb fojtó...

Norbertusmagnus35 kérdése:

Melyik a leghatékonyabb fojtó technika amelyből nem lehet kijönni vagy csak nagyon profi tud? ( Most csak profik és haladók válaszát várom)

Figyelt kérdés
19 évesen kezdő karatéra beiratkoztam, mert szeretném magam megvédeni. Imádok futni, meg kosárlabdázni. 195 magas vagyok ( gyakorlatilag egy zsiráf) és egy amúgy osztálytársammal aki meg csak 180 volt úgy összevesztünk ,hogy lökdösődés lett a vége. Cukkolt! Hergelt! Én nem akartam! Elfordultam a hátamat mutattam. És erre a gyerek jól seggbe rúgott és átfogta körbe a nyakamat és piciket szorítani kezdte nagyon rosszul és nagyon furcsán éreztem magam benne. Nem kaptam rendesen levegőt, meg elkezdtem szédülni mintha egy picit mindig erősebben fogott volna körbe. Bennem pánik volt, meg hadonásztam csak. Majd lassan megadtam magam és elengedtem a karját mert abba meg belekapaszkodtam időnként. Rendkívül kiszolgáltatottságot éreztem. Néztem kifelé csak. Nyöszörögtem vmit! Vártam ,hogy elengedjen de nehezen akart. Frankón! Elkezdett hátra húzni. Hanyatt vágodott velem és becsomagolt!!!Aztán egyszer csak megenyhült és abbahagyta mert rájött milyen hülye volt.

#karate #fojtogatás.
jún. 7. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a vákárámbi.
jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Fojtásokat és egyéb fogásokat nem karatén fogsz normálisan megtanulni.
jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sárkány chokeja.
jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 évesekhez képest buták vagytok mint a föld:D Először talán ezen kellene javítani kicsit
jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, te neked évek óta annyi az életed, hogy full kamu kérdéseket írsz ki ide "harcművészeti" témában mindig egy-egy stílusról, ami éppen nem tetszik neked? Írási stílusodat megint nem bírod megváltoztatni, aztán csodálkozol, hogy folyton csak az oltásokat kapod.
jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bála madzag. Abból még Rambo se szabadul ki.
júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!