Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan ne nézzek ki teljesen...

Hogyan ne nézzek ki teljesen kreténnek, eközben?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy lassan 3 hete gyakorlok otthon harcművészetet, pontosítsak, alap fogások, és mozgást Muay Thaihoz. Viszont otthon, csak stabilitást, sebességet, és kitartást tudok fejleszteni, mivel nincsen ütőkeretem, vagy bokszzsákom. Leakarok menni a közeli edzőterembe, mivel ott van (régebben gyakran jártam) Viszont nem tudom hogy érezném magamat, a 100-130 kilós tiszta izmos testépítők között. Úgy hogy nem igazán megy jól a dolog. Sajna dojoba járni nincs lehetőségem, sem időm nincsen, sem dojo nincs a közelben.

Aki esetleg profibb Muay Thaios, vagy esetleg valamilyen más harcművészetet gyakorol, ad tippeket?

Előre is köszönöm


ma 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el az egyedül gyakorlást. Semmire nem mész vele, csak rosszul rögzíted a technikákat. Egyedül csinálj súlyzós edzéseket, kardió edzéseket, mint például futás, ugrálókötelezés, aztán ha ezek megvannak és később lejutsz thaiboxra, akkor legalább kondid lesz. Az, hogy te egyedül próbálkozol tanulni bármit is technikai szinten, abból az ég világon semmi jó nem fog kisülni és ha egyszer lejutsz edzésre úgy fogod utálni magad, mint állat, mert egy szenvedés lesz a rossz technikákat kinevelni magadból. Hány ilyet láttam boxon, te jó ég. 🤦 Szóval ne csináld.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konditeremben senki nem fog azzal foglalkozni, hogy hogy nézel ki vagy mit csinálsz. Illetve hidd el, 10-ből 8 emberről azt se mondanád meg, hogy edz. 100-130 kilós embert csak a dagadtak között fogsz látni, 130 kg színizom az már Mr.Olympia szint.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem tudom hogy érezném magamat, a 100-130 kilós tiszta izmos testépítők között"

Van egy konditerem Magyarországon, ahova egyszerre járnak le a Mr. Olympia open kategóriás versenyzői, és te ott vagy bérletes? Ha nincs, és egy átlag konditeremről beszélünk, akkor egyetlen testépítővel se fogsz találkozni, csak pár izmos sráccal, és egy valag vézna/kövér hobbistával.

Nyugodtan menj le zsákolni. Nálunk főleg a középiskolás kölyök szeretik püfölni a zsákot, és őket se bámulja meg senki, pedig tudnak nevetségesek lenni.

"Aki esetleg profibb Muay Thaios"

A profibb muay thai-osok egyesületi tagok rendes muay thai edzésen, nem otthon árnyékolnak a nappaliban, meg nem a helyi konditeremben rugdossák a zsákot.

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi itt a kérdés tulajdonképpen, amire a választ keressük?
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!