Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek:? hogy ne tünjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pety001 kérdése:

Mit tegyek:? hogy ne tünjek ful kreténnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány (úgymond járunk vagyis mindenkinek aki kérdezi ezt mondjuk de még mi se tudjuk vagyis én :D )

És mielött öszejötünk azelött egy kedves barátomolyanokat mondot romlam ami nem igaz(nem vagyok szüz(bár ez már igaz) jül csokolok,meg ilyenek) és ez a jól csokolok ez nem igaz mert igazából ami történik az legtöbször olyankor történik velem amikor van bennem egy légkör(részeg vagyok) én így józanon nem vagyok nyomulos tipus söt józanon még sose smároltam vagy ha igen nem emlékszem és elmondtam neki hogy nem tudok csokolozni és nem hite el mivel részegem már csokoltam meg de de nem emlékszem arra :( és nem tudom mit tegyek hogy megértesem..nem karok egy luzer F..nak tünni de.. :(


2015. júl. 24. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Tanulj meg fogalmazni, hogy megértsem a kérdést.
2015. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
hol a tolmács
2015. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aszondja'... "van benne egy légkör"... Istenem... D:
2015. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"barátomolyanokat " ... Először azt hittem, valami molylepkék a haverjaid.

Mondd meg a tutit, hogy részeg voltál. Nem nagyon van mivel kimagyarázni, bár is szerintem. Eleve ennek az egésznek nem értem a felét, mit is akarsz helyrehozni? o.O

17/L

2015. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor talalkoztok legyen benned legkor, ez a tuti megoldas
2015. júl. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Soha ne nyomd fullba a kretént.
2015. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen akkorát nevettem :DD....
2015. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!