Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnjek törékenynek?

Hogyan tűnjek törékenynek?

Figyelt kérdés
161 cm magas lány vagyok, 58 kg, jó alakom van, ápolt vagyok szép az arcom, hosszu a hajam, csinosan öltözködök. Nem tudom hogy látják mások, de én nem érzem magam olyan törékenynek, pedig szeretnék olyan lenni. Mivel érhetem el hogy törékenyebbnek látszodjak?:))
2015. jún. 17. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

*Mivel érhetem el hogy törékenyebbnek látszodjak?:))


A mesterkéltség mások másolása ha lehull rólad, mi fog maradni belőled? és még te csodálkozol, hogy senki nem szeret önmagadért?

Én abszolút nem csodálkoznék rajta a helyedben.

2015. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Ráadásul: 161 cm 58 kg a túlsúlyos kategória.Van rajtad 10+ kg minimum:D
2015. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen husin senki sem fog törékenynek gondolni. :)
2015. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tévedés, nem túlsúlyos, még normál kategória. De az tény, hogy nem vékony. Bár a törékenység sem csak ezen múlik, ismerek én 155 centis 43 kilós lányt is, aki minden, csak nem törékeny. :D Igazából egyik "pici" barátnőm sem az. Inkább attól lesz valaki törékeny, hogy barbibabának öltözik, műkörme van, meg csillogó köves kis papucsa, pici retikülje, és emellett még kis szerencsétlen is, aki mindig elbotlik, alig szólal meg, és kb. semmihez sem ért. Na az ilyen lányok törékenyek, őket szokták teherbe ejteni, kihasználni, megerőszakolni, megverni, kiröhögni, lenézni... ilyen inkább ne akarj lenni.
2015. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem vagyok husi, a karom is teljesen vekony, a hasan teljesen lapos!:)) azaz 58 kg aranyosan oszlik el rajtam:DD es nem mobdtam hogy nem szeretnek, sok fiunak tetszek de en erzelgos, torekeny lany vagyok belulrol es azt szeretnem mutatni kivul is ami belul van. :))
2015. jún. 17. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
5 A mesterkéltség mások másolása ha lehull rólad, mi fog maradni belőled? :D
2015. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a barbi baba stílus a törékeny, ennyi kilóval meg nem lehetsz nagyon vékony, fogadd el úgy magad ahogy vagy. Te inkább nőiesebb szeretnél lenni, nem törékenyebb. Vagy esetlen? Ha nem olyan kis könnyed alkattal születsz, sehogy sem lehetsz törékeny.
2015. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A törékenység nem alkat kérdése. Én 170cm vagyok és 60kg, tehát minden, csak apró játékbaba nem, viszont mindig megkapom, hogy ártatlan kislány arcom van, mint egy játékbabának, akire vigyázni kell. Meg hosszú szőke hajam.

Meg ugye kell hozzá egy kisugárzás.

Szóval védtelennek és kislányosnak születni kell.

2015. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

úgy látom, itt nem tudják, mit jelent a törékeny. az kizárólag alkati kérdés. ha valaki vékony, az a törékeny.

üssetek már föl egy szótárat, és tanuljátok meg az anyanyelveteket.

2015. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!