Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biszexuális fiú vagyok, mit...

Biszexuális fiú vagyok, mit tegyek, hogy a lehető legkevésbé tűnjek melegnek?

Figyelt kérdés

Milyen dolgokra figyeljek oda az utcán, az iskolában, és az emberek között.

Nem járok nőies ruhákban, nem akarom kimutatni, hogy az vagyok, az iskolában mégis páran annak tartanak.

Már az is baj, ha rá merek nézni egy velem azonos neműre?


2014. júl. 4. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
És úgy szexuálisan inkább a női nem iránt érzek vonzalmat jobban, de érzem, hogy a fiúk is vonzanak egy kicsit máshogyan.
2014. júl. 4. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félénk, határozatlan, vagy művészlélek vagy, vagy nincs sok fiúbarátod, vagy nem volt még barátnőd, vagy nem fekszel le mindenkivel, vagy csak szimplán nem vagy olyan genyó, mint a korodbeliek, és ezért tartanak annak. De vannak olyan emberek, akik mindenkire rámondják, hogy meleg, csak mert nem ugyanolyan, mint ők maguk.


Kapcsolódó karikatúra:


https://www.youtube.com/watch?v=sujSTntcfG0

2014. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kéne olvasnod a Melegek c. könyvet, rád férne.
2014. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit! Viselkedj úgy, ahogy eddig is. Ha próbálsz színészkedni, másnak eladni magad, mint aki vagy, akkor pont az ellenkezőjét fogod elérni annak amit szeretnél. Mert az emberek többség nem hülye, ösztönösen átlátnak a hazugságokon.
2014. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradj meg fiúnak és szeretsd a lányokat szakíts a biszexualitással. Lehetséges!!
2014. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!