Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye a heteroszexuális férfiak...

Ugye a heteroszexuális férfiak számára a nők véleménye a fontosabb?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert van egy ismerősöm, akinek egy elszólásából nyilvánvalóvá vált számomra, hogy számára a többi férfi véleménye a fontosabb, és eddig is gyanúsnak tűnt, de most már méginkább, hogy esetleg meleg, vagy biszexuális. Mi a véleményetek?

2013. dec. 30. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez téma, de főleg személytől függ.

De ha saját megjelenésével kapcsolatban tartja fontosabbnak férfitársai véleményét, valóban furcsa.

2013. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én hetero nőként válaszolok. Nekem nagyon jól esik, ha egy férfi megdicséri valamimet, hogy milyen jól áll(ruha, frizura stb.). Viszont benne van a pakliban, hogy tetszem neki és ezért eltúlozza a dolgot vagy nem is áll olyan jól csak bókol, hogy kifejezze valahogy, hogy bejövök neki. Viszont ha több lány osztálytársam is mondja , hogy ez meg ez milyen jól áll, akkor jobban elhiszem, hogy tényleg jól áll.
2013. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez egyáltalán nem igaz. Témától függ-bügg. A témák 99%-ánál a férfiaknak a férfiak véleménye fontosabb.

PL férfiak számára a fociról a nők véleménye egyáltalán nem fontos. ÉS a parciális differenciálegegyenletek viselt dolgairól is szívesebben beszélnek egymás közt, az titkos.

2013. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor nem volt egyértelmű a kérdésem: Ugye a heteroszexuális férfiak számára a nők róluk formált véleménye a fontosabb? Tehát hogy mit gondol róla egy nő, vagy mit gondol róla egy másik férfi. Nem a fociról mit gondol, meg a diffegyenletekről. És a konkrét szituban a férfi aki nekem gyanús, attól félt, hogy őt melegnek nézi egy másik férfi. De hogy egy nő nézi melegnek, az már nem érdekelte. Na? Így mit mondtok? Szerintem ha valaki attól fél, hogy melegnek nézik, akkor valamilyen szinten az is nem?
2013. dec. 31. 00:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha lekvárfőzésről vagy háztartási tanácsokról van szó. Egyébként nem.
2013. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Tipikus logikátlan női kombinálás.

Ezért számít jobban a férfiak véleménye, mert objektívak, logikusak, nem megérzésekből kombinálnak össze légből kapott dolgokat.

2013. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
re4: nagyon nem szabad senkire így - gyanakodásból - ráolvasni semmit.. Káros, lélekromboló. Lehet, hogy csak nem akar veled járni, ennyi. Hagyd békén.
2013. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: ő csak egy szimpla ismerős, szóval amúgy se járnánk. De én nem ítélem el, ha az se, csak kíváncsi vagyok, hogy helyes-e a megérzésem.
2014. jan. 1. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Így ez nem igaz.


Ez nagyon-nagyon összetett dolog. Ha tényleg heteroszexuális, akkor a vélemény függ az adott helyzettől, a témától, és az adott személy személyiségétől.


Aki hetero férfiként csakis a nők véleményre ad, minden témában, azzal baj van. Nem biztos, hogy homoktenger, de hogy anyuka kisfia maradt, és elég alaposan nárcisztikus személyiségű. Ők keresik mindig, mindenütt a nők dícséretét, a nők szemében a visszajelzést és ők azok, akik a saját nemükkel veszettül harcolnak, versengenek, UGYANAKKOR rejtetten vagy kevésbé rejtetten nőgyűlölők is.

2014. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra a saját véleményem a fontosabb. Ha azt mondja nekem valaki, hogy vékony vagyok és egyek többet, akkor nem igen érdekel hogy nő vagy férfi e az illető. Nekem ez a test jó így, ilyen súlyban, szóval kesz@rom hogy neki mi tetszene.
2014. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!