Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha boxolok szerintetek lefogyo...

Ha boxolok szerintetek lefogyok zsirból vagy leszálkásodok teljesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mert gyurni akarok és van rajtam zsir és kocka hasat akarok nagyon és ugy gondoltma hogy ha boxolok akkor lehet letudom azzal dolgozni a felesleget. Szerintetk?
2010. dec. 7. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, de csak úgy, ahogy minden sporttal. Ez is csak egy edzésforma, ami kalóriát, ergo zsírt éget, tehát szálkásít. Annyiban viszont tényleg jó választás, hogy igen intenzív edzésfajta, ráadásul intervallumos edzésnek megfeleltethetően, ami a leghatékonyabb zsírégetés. Szóval hajrá!
2010. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Természetesen jó a box szálkásításhoz, viszont szem előtt kell tartani, hogy megfelelő diéta nélkül nem fogsz tudni kockás hasat csinálni.
2010. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez természetes. Ha eléget valaki naponta 6000 kcal-t, viszont 7000-et visz be, akkor hízik, minden hiába. Szóval figyelni kell a bevitt és elégetett kalóriák érzékeny egyensúlyára!
2010. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Azért a 6000kcal elég durva :D de igaz ez az alapja az egésznek
2010. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor okés köszönöm el is elkzdem majd amúgy úgy van edzés hogy Hétfő,Szerda,Péntek és 2,5 óra minimum:D:D
2010. dec. 7. 18:22
 6/8 A kérdező kommentje:
és még az lenne a problémám hogy nem akarok izomveszteséget ez nekem nagyon fontos lenne mert most gyúrtam sokáig és jó lenne ha nem veszne izom:)
2010. dec. 7. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy 120 kg-os testépítő nagyon túlontúl rámegy a kardióra, az bizony izmot veszít. Viszont a sport világában az a legnagyobb baj, hogy a kezdők 90%-a azt hiszi, hogy minden vonatkozik rá, mint a profikra. Például ahogy az éppen, hogy csak 10-15 kg izmot felszedni vágyó fiúcska azt hiszi a propaganda miatt, hogy neki is muszáj napi egy kiló rizst és egy kiló csirkemellet betolni, különben egy grammot sem nő az izma. Pedig ez badarság, de persze végül 20% körüli lett a válaszom, ahol ezt leírtam, mindezt a megszállottság szintjére jutott propaganda miatt, holott az általános tapasztalat engem igazol.

Bocsánat, amiért kiöntöttem a szívemet Neked. :) Szóval a kérdésedre a válasz: Feleslegesen aggódnál izomvesztés miatt. Ha kétségeid támadnának, keress rá Scott Adkins-re (küzdősportoló, színész, harci koreográfus), mennyire izmos, holott aztán ő bizony nagyon sok kardiónak számító technikai és állóképességi edzést végez a tömegnövelés mellett.

2010. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lefogyok zsírból, az nálam egyenlő a leszálkásodással...


Amúgy, amíg a kaja nincs rendben, addig b@szhatod.

2010. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!