Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta hány órát kell sportolni?

Naponta hány órát kell sportolni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:10
 1/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Heti 4 órát ajánlanak az orvosok. Szerintem belefér a heti 6 is.
2010. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hadd válaszoljak úgy, ha teljhatalmú uralkodó volnék, kötelezővé tenném mindenkinek a napi legalább fél óra aktív mozgást. Szerintem ez az a minimum, amit mindenki teljesíteni tud, és amit mindenkinek meg kéne tennie az egészségéért és a jó külsőjéért.
2010. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Válaszolj nyugodtan mert amúgy igazad van... egy kis sport senkinek sem árt meg amúgy. Persze van egy felső határ amit már nem érdemes követni: én pl napi három órát eddzem, heti egy pihenővel az heti röpke 18h :D ez az én dolgom viszont és tudom mit csinálok :P
2010. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magam is fanatikus, napi több órát edző egyén vagyok. :) Ezt senkitől sem várnám, viszont azt nagyon is, hogy legalább megmoccanjon napi fél órára, ennyit igazán megtehet mindenki. A "kedvenc" kifogásom, ha valaki azt mondja, hogy nincs rá ideje. Holott ha elmenne az illető heti háromszor-négyszer nyomorult húsz percre csinálni egy jó intenzív intervallumos futást, azzal komoly zsírégetést és kondíciófejlesztést valósíthatna meg. Mindezt csak húsz perccel, semmi több. Aki azt mondja, hogy erre nincs ideje, azt körberöhögöm. Inkább ez annak a kérdése, hogy kinek mire van igénye, Saten.
2010. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon küzdünk azért a negyedik helyért, Saten. :)
2010. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy a harmadikért. :)


Bocsi az OFF-ért!

2010. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Saten ‫҉ ***** válasza:

Hát a negyedik hely biztosan a tiéd mert azt a felhasználómat kidobták :D Azért van most ott a napocska a nevem után :P Akkor ebben teljes mértékben megegyezünk. Egyszerűen minden bajom van ha ki kell hagyni egy edzést. És nem azért mert én akkora nagy állat akarok lenni, nem egyszerűen szimplán szeretem csinálni. Olyan ez nekem mint egy számítógép függőnek a számítógép. Nem tudok nélküle meglenni, sőt nyáron ha amikor tehetem napi két edzést is lenyomok :) pedig sokkal jobban fejlődnék, ha nem csinálnám ilyen sokszor, de mint írtam megszállott vagyok.

Abban is egyet értek veled, hogy mindenkinek kellene lennie napi 30 perce egy kis testmozgásra. Viszont kezdem lassan rohadtul unni ezt az egész testmozgás/fogyókúra témakört (már itt az oldalon). Ezeknek aztán tökmindegy mit írsz tojnak le magasról. Most nem akarom magam fényezni de én igenis 30kg-ot lefogytam majd 15-öt visszatömegeltem úgy, hogy jelenleg is kockás a hasam és nem vagyok egy gidrány alkat. Tehát valamennyire csak értek hozzá az Istenit! De tök mindegy mit írok, itt a fogyókúrás témakörbe csak a nők lapjás baromságokat tolják. Itt a sportba meg lassan csak ilyen kérdések lesznek, hogy tudok nyomni 40 fekvőt akkor már király vagyok? Na mindegy már nagyon elkanyarodtunk a lényeg, hogy eddzünk keményen! :D

2010. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyanús volt, hogy a napocskamentes Saten, nagy "riválisom" csak megállt a fejlődésben. :)

Egyetértek Veled az oldallal kapcsolatos megjegyzéseidben. Viszont szembe kell nézni vele, hogy ez a honlap pont ezért van, hiszen "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!". Ki akarna ezzel odamenni egy személyi edzőhöz személyesen, hogy 40 fekvő 13 évesen jó teljesítmény-e. Itt bátran megkérdezheti, mert ha valaki igényét is érzi arra, hogy cukkolja, fikázza szegénykét, akkor is valamelyik Kérdezővel teszi ezt, nem pedig mondjuk a 7.A-s Jakab Józsival, aki Debrecenben lakik. Ha valamelyik kérdés nem tetszik, akkor nem válaszolunk rá. Viszont nagyon is hálásak tudnak lenni azok, akiknek segítünk a szakértelmünkkel. Mert igen, értesz hozzá, értünk hozzá! Sokan a testépítés, az erőedzés és bármilyen sport világában szinte már betegesen félnek a paradigmaváltásoktól, és így nehéz bátorítóan újat mondani. Mindenki a maga sorsának irányítója, és ez maximálisan érvényes a sportra is. Valakinek ez életút, például nekünk. Mellesleg, Saten, a lehető legjobb függőséget választottad. :) Csakis támogatni tudlak benne.

Hajrá, és igen, eddzünk keményen!

2010. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!