Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehetséges a legjobban...

Balazs00xx kérdése:

Mivel lehetséges a legjobban formálódni, és zsírt égetni hogy jobban kidolgozott legyen a testem?

Figyelt kérdés

vettem 3 kg fehérjét erre a hónapra

minden más ötletet, tippet, rátok bízom


2010. dec. 6. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
az pont jó! rosszat nem csináltál! most már csak edzeni kell meg odafigyelni a kajára. ha megvan a megfelelő fehérje, edzés, pihenés, kevés a rossz minőségű zsíros kaja, és nem túl magas a szénhidrát akkor szépen fogsz fejlődni. ha nagyon akarsz venni valamit akkor talán glutamin, bca. de én nem költenék erre, ez már nagyon a jéghegy csúcsa.
2010. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izmosodni és fogyni nem igazán lehet egyszerre...
2010. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Van úgy nevezett kezdő hatás de ez elenyésző sajnos. Azért szokták mondani, hogy egyszerre fogyni és izmosodni mert szálkásodik ezért szebben kirajzolódnak az izmai de valójában nem izmosabb.
2010. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen így gondoltam:) a zsír fogy és egyre jobban látni az izmokat
2010. dec. 7. 20:06
 5/5 Clem ***** válasza:

Én a fehérje mellé még tennék egy jó zsírégetőt és vitamint..!

Fontos egy jól összeállított étrend és rendszeres,hatékony súlyzós edzés+kardio..!

Csak ennyi az egész..!:)

2010. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!