Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti három illetve heti négy...

Heti három illetve heti négy edzés a jobb?

Figyelt kérdés
Heti négynél tudnak e pihenni az izmok vagy maradjak inkább a háromnál?Persze testépítésről van szó!
2010. dec. 6. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
napi 10
2010. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól feltetted a kérdést, rengeteget írtál az edzéseid intenzitásáról, a kajálásodról, arról, hogy mennyit tudsz pihenni.
2010. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hétfő,Kedd,Csütürtük,péntek!

Hétfőn :Mell,tricepsz,has ,kicsi deltát,

Kedd:bicepsz ,az egész hát,s váll

Ezek történnek csütörtök és pénteken is,lábra pedig minden nap dolgozok mivel elsportoló vagyok és ott a terhelés elég a lábra!

2010. dec. 6. 19:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerdán pihenek na meg a hétvégén!
2010. dec. 6. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Élsportoló..... beszarok...


Amúgy megsúgom neked, hogy a focisták ugyanúgy edzenek lábra is, mert futás közben teljesen más terhelést kap, mint például lábtolózás közben, de azért nem úgy edzenek mint egy testépítő. Ha focizol akkor megmaradnék a heti 3-nál mell-kar hát-váll és láb bontásban talán.

2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21:34 Mit szarsz be az élsportolón?Megfizetek amit csinálok nem foci...
2010. dec. 6. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

"Megfizetek amit csinálok nem foci..."


Ha te fizeted meg akkor attól nem vagyok élsportoló.

Ha csak elírtad és téged fizetnek meg azért, amit csinálsz, attól még nem feltétlenül vagy élsportoló, mivel egy megye 1-es focicsapatban is kapnak fizetést a játékosok néhány helyen, és én azokat nem nevezném élsportolónak.

2010. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Első osztályban kosarazok nem írom az országot ...de a kérdésemre jobban esne ha válaszolni mint az ,hogy ide írom ,hogy én mi-csinálok......
2010. dec. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!