Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan is kéne? Diéta?

Hogyan is kéne? Diéta?

Figyelt kérdés
Tömegelési időszakon vagyok és sajnos a hasamra feljött egy kis felesleg, de máshova jelentéktelen mennyiség. Valószínűleg még jönni fog, de nyárra mindenképp el szeretném tüntetni. Mindenképp diéta kell hozzá?(mert nem vagyok azért olyan izmos és nem szeretnék veszteni belőle, viszont az úszógumit el akarom tüntetni, mert nagyon zavaró) Esetleg van olyan alternatíva, hogy tömegelés mellett eljárok futni? Az nem dobna vissza?
2010. dec. 6. 16:22
 1/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem muszáj elmenned futni. Viszont diétázni kell, nincs mese. Több fehérje kevesebb szénhidrát a héten egy egy csaló nappal: [link]
2010. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindegy így is jó, legalább csinálhatok kockás hasat:D
2010. dec. 6. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Saten jól mondja. diéta nélkül nincs kockahas, csak has.

én is így vagyok mint te. eddig összezabáltam mindent, fel is jött pár kg, most szintén tömegelek csak "jó" kajákkal. este kevés ch sok fehérje, nincs süti-csoki-édesség-cukros vackok. majd meglátjuk mi sikerül... de azért március-májustól kemény diéta jön.

2010. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértessz, én rendes kajával tömegelek, máshova nem is jött zsír csak hasra (oda sem sok), ezért gondoltam, hogy lehet máshogy is megoldható.
2010. dec. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!