Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen diéta kéne nekem?

Milyen diéta kéne nekem?

Figyelt kérdés
Sikerült lefogyni 19 kilót 4 hónap alatt, de mivel keveset reggeliztem ,keveset ebédeltem és nem ettem vacsorát,gondolom a fele izomból ment le, de mikor fogyóztam fogalmam se volt a gyors és drasztikus fogyásról, most fedett a testem még mindig van honnan fogynom, de most normálisan akarok fogyni. Kocogásra gondoltam 5x60perc-re, de segítségre lenne szükségem hogy kb. mennyi kalóriát,fehérjét,szénhidrátot vigyek be. 14/Fiú 179cm/89kg -> 70kg vagyok most.
2011. jan. 6. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon kitudod számolni, hogy miből mennyit, csak töltsd ki a táblázatot. Ugyanezen az oldalon megvanak az egyes kaját tápértéke.


[link]

2011. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clem ***** válasza:

Nem csoda hogy fedett a tested...a rossz diéta is hibás...de súlyzózás nélkül nem lesz tónusos a tested..!

Heti 3 súlyzózás , pihenőnapokon meg heti 3 kocogás...és ami a legfontosabb egy jó ÉTREND..napi min. 5 étkezés: -fehérjedús szénhidráttal meg óvatosan főleg az utolsó két étkezésbe ne is nagyon legyen már szénhidrát csak fehérje!

2011. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
14évesen nem kell diétazni!! ez hulyeseg!!Iyenkor fejlodik a szervezeted es a dieteval megvonod a tapanyagokat a szervezetedtol.Neked annyit kell tenned h egészségesen táplálkozol,de mindenből!végezz sulyzos edzést es aerob edzest egyarant.Ugy ahogy az elozo valaszolo mondta heti 3x gyuras,3x futás megfelelo lenne,minőségi étrend ,elegendo,minosegi pihenés,alvás.Hidd el ha rendesen,egeszsegesen fogsz enni/nem dietazni es emelet megfeleloen edzeni,eleget pihenni ,akor rovideb ido alat joval látvanyosab eredmenyt fogsz elérni mintha dietáznál.
2011. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clem ***** válasza:

Kedves előttem hozzászóló...DIÉTA= EGÉSZSÉGES ÉTREND...én normális diétára gondoltam...nem holmi megalapozatlan divatos koplalós diétára ami sajnos az átlagemberek fejében megfogalmazódik DIÉTA címszó alatt...!

Ja és NORMÁLIS DIÉTA nélkül mozoghat bármennyit sok eredménye nem lesz...mivel ebben a korban már a hirtelen fejlődésen is általában túl vannak az emberek..!!!

2011. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!