Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy edzés közben...

Mitől van, hogy edzés közben rosszul lettem?

Figyelt kérdés
Csinálom a zumba 10 napos zsírégető programját , és már megcsináltam a 10. napot is.Ezután újra elkezdtem megcsinálni , és a 3. napon már 10 perc után is elfáradtam és fél óráig bírtam , utána rosszul lettem , alig kaptam levegőt és szédültem.Pedig az első 12 napban nem tapasztaltam ilyent és nem is fáradtam el , rendesen végig tudtam csinálni az egy órát.
2010. dec. 4. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Távolbalátó képességemmel megmondom:

Azért mert csak



Arra nem is gondoltál hogy ch-t kéne edzés előtt enni?Vagy ha eszel akkor orvoshoz kéne menni nem itt kérdezgetni a kreténektől?

2010. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megfelelő mennyiségű szénhidrátot eszek és egészségesen táplálkozok.
2010. dec. 4. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor---> orvos
2010. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kifaradtal. Napi minimum ket liter vizet kell innod, hogy ne szedulj, ne legyel rosszul. Az izzadsaggal elveszted az asvanyokat, vitaminokat. Egy banan edzes utan rendbe hoz. Ha rosszul vagy, ulj le, de ne fekudj le. En a meleg jogat csinalom, naponta. Egyes napok konnyuk, jok, de aztan masnap lehet rosszul erzem magam, emelyeg a gyomrom. A feletti tanacsokat kapjuk/alkalmazzuk. A tested mindig megmondja, ma mi van. Ket nap sohasem egyforma.
2010. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor szerintem a folyadékhiány miatt van, mert nagyon keveset iszok, nem bírok inni, nem vagyok szomjas és van, hogy fél litert sem iszok, de most megpróbálok többet inni.
2010. dec. 4. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előbb még azt írtad hogy egészségesen táplálkozol...

A táplálkozás nem csak az evést jelenti hanem a folyadékbevitelt is.Ha intenzíven sportolsz legalább 3-4 liter folyadékot nyomjál le.(de inkább többet)

2010. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En sem tudok egy ultomben ket-harom litert meginni. Egesz nap kell innod. Nem tudom suliba jarsz vagy dolgozol, de mindig legyen nalad egy uveg viz. Iszogass belole, egesz nap. Egy oraval az edzes elott allj le, hogy ne legyen telt a hugyholyagod. En ilyenmodszerrel tudtam elkedeni a vizivast. Most mar nem birnam elkepzelni, hogy ne legyen viz nalam. Kocsiban, munkahely, otthon stb.
2010. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsod.:)Akkor mindig viszek a suliba egy üveg vizet.
2010. dec. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!