Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért leszek rosszul edzés...

Miért leszek rosszul edzés közben, már nagyon elegem van?

Figyelt kérdés
17 vagyok és fiú, és edzés közben (kondi vagy otthoni fekvőtámasz ill. húzóckodás, vagy bármi ilyen jellegű edzés közben) egyszerűen rosszul leszek: szédülök, és hányingerem van. Nem tudok ellene már mit csinálni... Sok vizet iszom egyébként, edzés közben csak kellő mennyiséget pótolom, már a vitamin tablettát is próbáltam, edzés előtt 1 órával eszem, de próbáltam már úgy is, hogy előtte 2 órával. Nem hajtom túl magam, direkt figyelek erre is. Edzés előtt még szőlő cukrot is bekaptam hátha ez a baj, de nem. Már nem tudom mi lehet a baj, de kéne vmi megoldás mert már elment a kedvem az edzéstől, mert nem hogy jobban, de rosszabbul érzem magam közben.
2011. júl. 8. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet vérnyomás probléma is, valamiylen szinten a rosszullét perzse nomrális, pl guggolás után.
2011. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyébként sztem a cukrod is leszaladhat. 1-2 szem szőlőcukor az semmi.egyébként egyáltalán nem ajánlott edzés előtt, hanem hanem inkább valami lassú ch kell. mondjuk 1 komplett étkezés edzés előtt 1-2 órával. szőlőcukor CSAK edzés után...fél gramm, testsúlykilogrammonként
2011. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van vérnyomásmérő akkor mérj edzés közben, illetve vércukor lehet, de inkább vérnyomás szerintem. Nekem lábtolótól szokott a fülem súgni.
2011. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen vérnyomás probléma lesz.
2011. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mit kajálsz? Nagyobb összegben mernék fogadni, hogy a táplálkozásoddal lesz probléma.
2011. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szinte 100%, hogy a kaja. Megvan edzés előtt egy órával a teljes étkezés (pl. csirke+rizs)?

Amúgy meg szőlőcukrot nem zabálunk edzés előtt, az edzés utánra van, máskor tilos!

2011. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TOMAtm ***** válasza:
meg fogsz halni,nincs mese.
2011. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát azt eszem amit itthon főznek. Nem diétázom, de nem eszek édes szarokat, se chipset vagy ilyeneket és üdítőket sem iszom, szóval ilyen szinten figyelek rá, de arra sajna nincsen módom, hogy állandóan csirkét egyek meg ilyen fitnesses kajákat.
2011. júl. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!