Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosab? 2-3...

Melyik a hatásosab? 2-3 naponta 1 óra vagy minden nap fél óra torna? (iithoni torna)

Figyelt kérdés
A cálom az alakformálás és súlytartás?Ehhez melyik a megfelelőbb a szénhidrát szegény diéta mellett?
2010. dec. 1. 14:21
 1/4 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy pl. fogyáshoz a jobbak a 2-3 naponkénti, kisebb intenzitású, ugyanakkor hosszabb ideig (legalább 40 perc) tartó mozgásformák, izmosításhoz pedig a valamivel rövidebb ideig tartó, erősítő gyakorlatok. De, szerintem, a héten maximum négy alkalom elég, mert néha pihenniük kell az izmoknak.

De ez csak az én véleményem, javítsatok ki, ha tévedek, én is várom a jó tanácsokat ezügyben.

2010. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az esetedben az MHSZ olvasgatása...


És az otthoni torna kb semmi, alapból úgyis el fogod hanyagolni 2 hét után, emellett hatékonyságban is elmarad az edzőteremtől, és nem tanulod meg a gyakorlatok szabályos végrehajtását sem, így balesetveszélyes.

2010. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hét után?Már 8 éve tornázok rendszeresen.Eleinte minden nap,de most csak 2-3 naponta van időm.Ezért kérdeztem.
2010. dec. 1. 14:49
 4/4 A kérdező kommentje:
És gyorsan írtam azért van benne helyesírási hiba,de gondoltam ennek ellenére el tudjátok olvasni.Azt hiszem tévedtem...
2010. dec. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!