Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor egyek fehérjét?

Mikor egyek fehérjét?

Figyelt kérdés
Elég csak edzés napokon vagy tanácsos minden nap fogyasztani ?! És edzés napon mikor ? Reggel , edzés elött , edzés közben , vagy edzés után nyomjam a proteint magamba ? Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni :)
2010. dec. 1. 12:42
 1/8 Nostro the overlord ***** válasza:
Minden nap kell enni, és ha porról van szó akkor edzés után 1 órával (pihenőnapon kb akkor amikor máskor szoktad inni), ha húsról akkor meg reggelire, tízóraira, ebédre, uzsira este meg valami sovány túró.
2010. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl van nap, h csak turmixot eszem, mert másra nincs időm, meg nincs normális kaja itthon, tehát olyankor 6 turmix lemegy
2010. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem ez egy nagyon buta modszer ...
2010. dec. 1. 14:58
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vonhatod meg magadtol a szilárd tápanyagokat !
2010. dec. 1. 15:06
 5/8 bénabéla11 ***** válasza:

6 turmix:D biztos szépen fejlődsz:D


a legfontosabb amit tudnod kell, hogy ne ugy kezeld mint egy kajálást, mert nem az! nem helyettesiti!


egyetlen egy alkalom van amikor inkább a turmixot ajánlák a szilárd kaja helyett, az pedig ahogy irták, edzés után...én közvetlenül szoktam tolni...de ha hazaérek megy egyböl a kaja is...


a lényeg, hogy ezen az egy alkalmon kivul csak akkor használd ha szeretnéd kipótolni a fehérjebeviteledet...nyilván kényelmi szempontbol nagyon jó...ennyi...mondjuk minden reggel egy tál zabpelyhet bekanalazhatsz fehréjeturmixxal...imádom:D

2010. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem helyettesíteni akarom, de nincs olyan, amit jó szívvel ennék, vagy rengeteg a dolgom, akkor inkább ezt eszem 2-3 ótánként, mint vmi sz@rt
2010. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én felkelek szépen reggel 6 kor. 2 kanál por tejjel vagy vízzel. szépen lemegy. Beérek suliba eddzés és utána még egy 2 kanalas adag mmint az ilyen lapát ami bennevan elégnagy, szóval én napi 2 max ha többet tolnék (befosnék) túlsok szart nemveszibe a szervezet ergó kilöki= befosol beszarsz.
2010. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, én fehérjétől nem fostam, de zsíros szaroktól már igen
2010. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!