Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány ember lehet erős? /izmos?

Sovány ember lehet erős? /izmos?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok alapból a csontom is az keveset is eszek. 18F 175cm 60kg. De nem érzem hátránynak régen gyúrtam 60kg ba 4et belenyomtam 65is ment 70-et is elértem vna ha nem hagyom abba. 85kg val gugoltam 60ból sok ment(pontosan nem tudom mennyi). 100kilót felhúztam 60 az sima volt 12 ment. fekvőtámaszból 44 a csúcs próbálom elérni az 50et. Itthon zsákkal boxolok, futásba is jó vagyok, fociztam is régen. DE mégis miért van az hogy az ilyen koxos gyerekek (kigyúrtnak nem nevezem őket mert az a kigyúrt aki ezt testépítéssel éri el nem pénzzel és cuccokkal) ugy néznek rám mint vmi gyenge sz@rra? és ezek a koxhuszárok sajnos a csajoknak is jobban bejönnek.
2010. nov. 28. 23:09
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Csak akkor van gáz ha egy testépítő kox, steroid és ilyen szarok nélkül gyúr 5-6 évig és elkezdene vele kötözködni egy kis gebe boxoló vagy valami hasonló, akkor megütné a testépítőt de nem érezné meg és ha a testépítő ütné meg véletlenül is a akkor a kis boxoló gyerek összefosná magát. ennyi szerintem ezértérdemes elkezdeni gyúrni.
2012. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!