Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány ember lehet erős? /izmos?

Sovány ember lehet erős? /izmos?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok alapból a csontom is az keveset is eszek. 18F 175cm 60kg. De nem érzem hátránynak régen gyúrtam 60kg ba 4et belenyomtam 65is ment 70-et is elértem vna ha nem hagyom abba. 85kg val gugoltam 60ból sok ment(pontosan nem tudom mennyi). 100kilót felhúztam 60 az sima volt 12 ment. fekvőtámaszból 44 a csúcs próbálom elérni az 50et. Itthon zsákkal boxolok, futásba is jó vagyok, fociztam is régen. DE mégis miért van az hogy az ilyen koxos gyerekek (kigyúrtnak nem nevezem őket mert az a kigyúrt aki ezt testépítéssel éri el nem pénzzel és cuccokkal) ugy néznek rám mint vmi gyenge sz@rra? és ezek a koxhuszárok sajnos a csajoknak is jobban bejönnek.
2010. nov. 28. 23:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Látom rendkívül sok itt bunkó! Eszméletlen! Aki meg aztmondja hogy 100 kg fölött van a férfi az ugyanolyan mintha aztmondaná hogy 20 centi fölött van a férfi! Nem tudom valahogy az utóbbi jobban bejött a csajoknak akiket megdugtam mert a 100 kiló feletti zsíros(nem edzett vagy erős alkatú, hanem a full zsírosra gondolok aki tényleg azthiszi hogy ő az igazi férfi) pasijuk 5 perc után kifullad és még bő 5 centit is letakar a zsír a szerszámból...

Egyébként bőven lehetsz erős és izmos, a fontos a sok kaja és sok fehérje, de aki nagyon vékony az csak zabáljon mindent és ha úgy érzed hogy te sokat eszel és mégsem nősz az azt jelenti hogy nagyon tévedsz sajnos és próbálj dupla annyit zabálni akármennyire is hihetetlennek is tűnik!

Én 59 kiló voltam még 20 évesen 29-es karral, legalább a hasam kockás volt! Elkezdtem gyúrni és egy év alatt 72 kilós lettem, 100-al szériáztam fekve 40-es karral! 2 évre rá, azaz most 79 kilósan 140-el szériázok 47-es karral és brutálisan kockás a hasam, nem egyszerüen azért mert nincs rajta zsír és látszik mint amikor 59 kiló voltam, hanem izmos óriás kockákkal, kb. 10 centi egy kockám!

2010. nov. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Haxor, én sosem válaszoltam ilyen stílusban, még neked sem.


Amúgy nagyon várlak már, hogy felkeress. Csak írj elötte, az emilemet úgyis tudod.


üdv: a ribancod.

2010. nov. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
02:32-es vagyok! Még annyi hogy ahogy eddig leírták de bunkóbb stílusban tényleg nem igaz az hogy attól hogy kokszolsz te erős és nagy leszel! A koksz csak egy plussz a megfelelő edzés, táplálkozás és genetika mellet! És egyébként a kokszhuszárok max. a primitív csajoknak jönnek be! Semmelweisbe járok, gondolhatod hogy nem épp buta lányok vesznek körűl és egyiknem sem tetszenek a "kokszhuszárok"! Másfelől pedig ne keverjük a kokszot a táplálékiegészitőkkel! Erre nagyon érzékeny vagyok mert dolgoztam is ilyen helyen és az egyetemen a szakterületem is a táplálkozás! Az ember szart, táplálkozás útján csak az ilyen olcsó mű ételutánzatokkal tud bevinni! A táplálékiegészitők gyógyszerészeti tisztaságú tápanyagokat tartalmaznak, rendben igen, némi tartósitószerrel meg ízesitőkkel is! Magyarúl koránt sem olyan egészséges mint az a hús amit te magad lelősz az erdőben és hazaviszed! DE! Jóval egészségesebb mint az olcsó tescos virslik meg gyorsételek, mekiféle étermekben kapható étel, instant levesporok illetve akár egy cola vagy fanta üditő!!!
2010. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Nostro the overlord ***** válasza:
Ijjj fail :D Tehát aki nálad nagyobb az csak kokszolhat? Na jó... mentem is inkább.
2010. nov. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha te nagyon vékony vagy és gyenge védtelen kis srácnak tartod magad. És nem akarsz gyengének tűnni, akkor hagyd a francba a testépítést. Mondtad, hogy otthon van egy bokszzsákod amin szoktál gyakorolni bokszolgatni. Szerintem csináld ezt kicsit komolyabban. Kezdj el valami küzdősportot űzni komolyabban. Én idősebb vagyok mint Te (bár csak pár évvel), de amikor az én osztálytársaim körében nagy divat lett a gyúrás (pláne szerekkel, nálunk szinte mindenki koxolt), akkor én elkezdtem ju-jitsu és savate (savate=francia boksz) edzésre járni. És életem legjobb döntése volt! Igaz nem lettem egy kigyúrt kondirudi szteroidhuszár izomherceg, de jó lett az állóképességem és megtanultam azt, hogy hogyan kell szétrúgni a másiknak a fejét és földharcban eltörni valamelyik végtagját valakinek. Én 173 cm magas vagyok, 80 kg és 21 éves, nem vagyok nagyon izmos (van egy kis hasam), de akármelyik gyúrós kondirudit laposra verek könnyen. (5 éve ju-jitsuzok és 3 éve savate-zok, és nem rég kezdtem el defendo-ra is járni). Ütöttem is már le testépítőt egyet. Nem muszáj kigyúrtnak lenned, ha jól tudsz bunyózni akkor, jár a respect. Egyébként én nem becsülöm le a testépítést, mert a legtöbb testépítő az egy nyugodt ember aki kitartóan edz évek óta. Sok kitartás kell hozzá és odafigyelés (pl: kajálásra, pihenésre, gyakorlatokat helyesen elvégezni ...stb.) Én csak a beképzelt koxolt izomagyúakat utálom, akik azt hiszik, hogy olyan erősek hogy bárkit elagyalnak. Hát igen a csajoknak bejönnek az ilyen kigyúrt "állatok". Na de milyen csajoknak? A legtöbb izomagynak ilyen kis agyonra sminkelt elkényeztetett plázap*csa barátnője van.

Köszönöm, hogy végig olvastad.

2010. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

ma 02:43

Már kaptál címet az egyik válaszban csak csak utána érdekes módon füled farkad behúzva nem írtál oda többször

2010. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

09:48 titeket kettőtöket most engedték ki az óvodából?

Mekkora vicc lenne az a verekedés ahol két ekkora szájkaratés összemenne:))))

Attól mer súlyozol nem leszel jobb a küzdelembe én 8 év box és 3 év kick box után egy másodperc alatt kiütnélek...

2010. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ez biztos így van,de csak mert kemény vagy mint a kádszéle.Kérdezett amúgy valaki?Nem?Anyukád nem tanított meg ha nem kérdeznek egy társalgásban akkor ne nyisd ki a pofádat?
2010. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Amúgy meg elb*sztál 11évet.Én 2 hónap alatt megkaptam a fegyverviselésimet tehát homlokon lőlek 2x és úgy maradsz.Akkor g*cikeményvagyok?Hülyegyerek

Amúgy meg az sem lenne probléma ha csak úgy belepofáznál más dolgába de ráadásul még semmit sem tudsz úgy már tényleg gáz.

Nincs nekünk sztem egymással komolyabb bajunk(az én részemről)csak az időt ütjük el egymás oltogatásával

2010. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14:26 Egy pisztollyal hadonászni könnyű,na meg ha túlélem,akkor megdöglenél a családoddal együtt ;)S légyszíves fejezd be ezt a s.ar Drugs Bunny stílust... Hidd el nem áll jól egy taknyosnak...
2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!