Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány ember lehet erős? /izmos?

Sovány ember lehet erős? /izmos?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok alapból a csontom is az keveset is eszek. 18F 175cm 60kg. De nem érzem hátránynak régen gyúrtam 60kg ba 4et belenyomtam 65is ment 70-et is elértem vna ha nem hagyom abba. 85kg val gugoltam 60ból sok ment(pontosan nem tudom mennyi). 100kilót felhúztam 60 az sima volt 12 ment. fekvőtámaszból 44 a csúcs próbálom elérni az 50et. Itthon zsákkal boxolok, futásba is jó vagyok, fociztam is régen. DE mégis miért van az hogy az ilyen koxos gyerekek (kigyúrtnak nem nevezem őket mert az a kigyúrt aki ezt testépítéssel éri el nem pénzzel és cuccokkal) ugy néznek rám mint vmi gyenge sz@rra? és ezek a koxhuszárok sajnos a csajoknak is jobban bejönnek.
2010. nov. 28. 23:09
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
jah azt elfelejtettem hogy 2 naponta edzek mostmár "csak" fekvőtámasz, 3 féle hasgyakorlat, állóképességet növelő gyakorlatok, box vagy ha lehetőségem van terembe menni akkor ált. mell bicepsz mert ritkán jutok el oda
2010. nov. 28. 23:12
 2/31 anonim ***** válasza:
11%

Ejjjjj ismét 1 hülye.Aki nagyobb nálad biztos azért nagyobb mert koxol nem azért mert betartja a kaja+edzés+pihenés triót kőkeményen.Ahoz meg nemtom mi közöd hogy ki koxol és ki nem.Főleg hogy te is azok közé a kretének közé tartozol aki azt hiszi hogy a kox valami csodaszer amit beszedsz és akkora leszel mint az állat.Kiábrándítalak mert ez baromira nem így működik.Aki "jól" koxol az annyira keményen edz és annyit zabál hogy ha te csak rá gondolnál belehalnál.

Amúgy valószínűleg azért néznek gyenge szarnak mert az vagy.Erősnek meg jobb helyeken az számít aki a testsúlyának minimum a 2xesével tud gyakorlatokat csinálni

2010. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
igen testsúlya 2xesével csinálja de nem 18 hanem 35 évesen
2010. nov. 28. 23:22
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
hozzánk jár le 75kilós 16éves gyerek aki 140kilókat röhögve kinyom.Na ő erős.És k*rvára mind1 hogy koxol e vagy nem.Mert aki ész nélkül csinálja az 1 szar és a kúra után 1 pattanásos szar lesz.
2010. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

Lehetsz erős persze, szerintem már most is az vagy. Feltételezem, hogy nem szedsz semmilyen mesterséges sz.rt, így a Te izomzatod más módon fejlődik, mint az övék, a tiéd valódi izomerő, ők inkább a látványra mennek. Én nem gyúrtam annak idején, viszont kovácsoltam több éven keresztül - szkanderban pedig bárkit lenyomtam, még börtönviselt embert is, az ütésem (amit csak egyszer kellett használnom) 8 napon túli sérülést okozott. A lényegi különbség tehát akkor jönne ki, ha egy ilyen gyurmagyurkával összeeresztenének téged, és az eddigiek hallatán jó eséllyel fogadnék rád.

Az étrendedet viszont lehet hogy érdemes megvizsgálni - eszel elég húst?

2010. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%

férfi 100 kg felett van!

nem értem mi a problémád, szerintem a fehérje kreatin és no is koxnak számít nálad, de nem is igazán érdekel...

nem kell ahhoz koxolni, hogy egy egészséges izomzatot felépíts és mivel ez nálam csak hobbi, egy a sok közül, ezért nem is fogok semmilyen szerhez nyúni!

haxor megmondta a lényeget, valószínű tényleg gyenge vagy, és igen, a lányok szeretik a férfias férfiakat! az emo testalkat meg sosem volt divat :p

2010. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne lehetnél erős:D Haxor g*ci meg megint kitett magáért hogy b*ssza meg a szteroidos k*rva annyát
2010. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%

Már megint itt vagy kis ribancom?

Nem fogadtad meg a tanácsomat hogy másszál vissza anyádba?

2010. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem eszek elég húst, azt eszek amit kapok itthon de még pár év kijárom a sulit aztán kajálhatok rendesen
2010. nov. 29. 00:01
 10/31 anonim ***** válasza:
a hangyák, na azok erősek...
2010. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!