Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány ember lehet erős? /izmos?

Sovány ember lehet erős? /izmos?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok alapból a csontom is az keveset is eszek. 18F 175cm 60kg. De nem érzem hátránynak régen gyúrtam 60kg ba 4et belenyomtam 65is ment 70-et is elértem vna ha nem hagyom abba. 85kg val gugoltam 60ból sok ment(pontosan nem tudom mennyi). 100kilót felhúztam 60 az sima volt 12 ment. fekvőtámaszból 44 a csúcs próbálom elérni az 50et. Itthon zsákkal boxolok, futásba is jó vagyok, fociztam is régen. DE mégis miért van az hogy az ilyen koxos gyerekek (kigyúrtnak nem nevezem őket mert az a kigyúrt aki ezt testépítéssel éri el nem pénzzel és cuccokkal) ugy néznek rám mint vmi gyenge sz@rra? és ezek a koxhuszárok sajnos a csajoknak is jobban bejönnek.
2010. nov. 28. 23:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Te amúgy ki a here vagy?És még mindig nem értem hogy miért pofázol olyanba amihez nincs közöd.Te hány éves vagy?70?Csak mert k*rva nagyra vagy magaddal és egyből kiugrott a szar a zsákból hogy ki menőzik meg tartja magát k*rva nagyra.

A sok büdöskoxostestépítő mindig menőzik hogy így meg úgy összepakol mindenkit(ami persze hülyeség) de te szerény gyerek vagy mert aszondod 1 ütéssel végem.Takaródjál már innen

2010. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozzak veled? Én olyan ribi vagyok aki nem megy házhoz.


Ha akarsz valamit, megtalálsz ugyis.

2010. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Nostro the overlord ***** válasza:
Haxor! Kit szettél már megint össze? :D
2010. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
ááá a lusta csajokat nem szeressem
2010. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Nostro the overlord ***** válasza:
Szóval akkor egyoldalú a szerelem? :D
2010. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
valószínűleg
2010. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Nostro the overlord ***** válasza:
Na jó nem offolok mert megint kidobnak ;)
2010. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
kész röhej, mindenki utálja azokat akik testépítéssel foglalkoznak. mi a szar ez a "kondirudi,gyurmagyurka"? azért mert valaki nem boxol,meg verekszik mint a cigányok, már nem is tekintendők sportolóknak? Meglepő módon én nem találkoztam nagyképű testépítőkkel, akik arcoskodtak volna. itt azonban rögtön több boxos okosgyerek is nekiáll "szerénykedni"...
2010. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
én modnom hogy gyúrtam nem azokkal van a baj aki pl 10 éve edza teremben nekem is segitettek az ilyen emberek, hanem azzal aki pl 16-17 éves gyúr 2-3 hónapig és koxol mellette minden hétvégén bebaszik és cigizik, nah ez utóbbi nem sportember, akit megbánotttam attól elnézést kérek.
2010. nov. 29. 19:40
 30/31 anonim ***** válasza:

tegnap 19:40


Ezeket hívják nyomorékoknak.Szerinted mi nem utáljuk ezeket?Az ilyen kis nyomorék görcsök járatják le ezt a sportot

2010. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!