Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen edzőkről?

Figyelt kérdés

A terembe, ahova járok (szeretem a termet), a szokásos hétfő esti csúcs volt ma.


A teremben van jó néhány edző, a többségük érti a feladatát, de van néhány nagyon idegesítő, ők azok, akik általában a pénzes kövér embereket edzik, többnyire rossz technikával, és minden gépet befoglalnak.


Ma pl a terem 90%-át ezeknek az edzőknek az emberei foglaltak el, de úgy, hogy egyik gépen törölköző, a másik gépen edzettek, a harmadik gépen semmit nem csináltak, de nem lehetett használni, mert oda majd mennek, és az nekik akkor kell.


Annyira felidegesített a dolog, hogy ma inkább hagytam a fenébe az edzést, és hazajöttem, mert kb csak állni lehetett a terembe, mert minden foglalt volt.


Ha azért lennének foglaltak a gépek, mert használják, arra azt mondanám, hogy ok, de, h azért foglalt 4 gép, mert majd 1x használják 2 percre az nekem kicsit sok volt.


Szerintem én is ugyanúgy fizetek a teremért, mint ők, csupán az edzőnek nem fizetek, nem értem, hogy nekik miért lenne több okuk használni a termet, mint nekem. Főleg, hogy én heti 4x intenzíven edzek, és pár éve már ide járok bérlettel.


2010. nov. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
azt szeretnéd hallani, hogy ez g*ciség?
2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Parasztság. Neked meg van szád, amit kinyithatsz, és udvariasan megkérheted őket. Ha ez nem használ, jöhet a kevésbé udvarias kérés.
2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért nem lenne jó ilyenek miatt kib@szatni magam.


És csak a véleményetekre voltam kíváncsi, esetleg, h veletek történt-e ilyen.

2010. nov. 22. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
kb nem érdekelt volna, hogy foglalt e! nem azért veszem a bérletem, hogy más foglalóst játsszon...
2010. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kis nyuszi vagy. Parasztok voltak, de mivel képtelen vagy kiállni magadért, megérdemled, hogy akadályozzanak...


Az milyen már, hogy inkább hazaszaladtál pityeregni, edzés helyett? Jobb is, hogy nem rontod a levegőt a teremben.

2010. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű megfutamodás volt.Hol érdekel már engem,hogy rajta van a törülköző?Ha van ott valaki,akkor beszállok hozzá.

Egyébként pont ezért nem edzem fitnesz központokban,pedig megtehetném.Direkt járok egy kicsit lepukkantabb terembe,ahol a többség papucsban van,de mindenki normálisan edz.Edző még nem járt ott,ha meg valakinek tanács kell,akkor a 20 éves pultos bigétől kérhet tanácsokat,meg edzéstervet.

2010. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van,ez tényleg gáz,mondjuk megkérhetted volna őket,hogy szeretnél edzeni,hadd szállj be,biztos megértették volna és el tudtad volna végezni az edzésedet.
2010. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!