Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A csípőmet hogy tudom formásab...

A csípőmet hogy tudom formásabbá tenni?

Figyelt kérdés

Nem biztos, h. jól fogalmaztam, kifejtem:D Szóval az a helyzet, h. a csípőm elég széles...de hogyan is mondjam:S pl. felveszem a bugyim és felette kibuggyannak a kis hájacskák és alatta is, a combom széles. Hogyan tudnám formálni hogy a csípőmről eltűnjön a felesleg? Mert nem tudom, hogy erre hogyan lehetne pl.gyakorlatokat végezni. Vagy csak ha fogyókúrázom akkor onnan is szépen lassan eltűnik? Illetve még annyit, h. fiatal lány vagyok, csípőnadrágot hordok, ez is szerepet játszhat benne, h. így formálódott az alakom? mert ugye begombolom ott megfeszül és felette pedig kibuggyan két oldalt...:S:( belinkelem egy másik lánynak a kérdését, remélem ilyesmiből nem lesz gond, ott képek is vannak, majd úgy jobban értitek talán mire is gondolok. Én azért egy picit vékonyabb vagyok, laposabb hastájékon de a csípőm nekem is ilyen. http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__12..

köszi előre is:) 20/L


2010. nov. 19. 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Belinkelek még egy képet:D

Ő Adriana Lima:)

Mindkét oldalon látszik milyen szépen egy vonalban folytatódik csípővonal aztán comb...na én is ilyet szeretnék :$:D

[link]

2010. nov. 19. 12:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha olyasmi vagy mint az a lány a képein, akkor szerintem nincs gond. Én is ilyen vagyok, picivel kisebb az úszógumim. Egyébként ez a csípőnacis dolog szerintem baromság. Attól a zsír nem fog eltűnni a derekadról, ha derék fölé érő nacit hordassz.


Itt van pár jó tipp: [link]


Idézek egyet:


"CSÍPŐ!!!

4kézlábra állsz és emeled a lábad felfelé 90°°-ig. A térd is 90°-ig van behajtva emelésnél. Felváltva.

Kicsit könnyebb! Oldaladra fekszel felhúzod a combod 90°-ig, térd is 90°-ban bejajtva és emelgeted a lábad 90° fogig. Mindkét oldalalon elvégzed.

Rátehetsz egy lapáttal így: A behejtott, felhúzott lábat nem engeded le, hanem húzigálod a fejed felé. Ezt lehet a 4kézlábas verziónál is (nehezebb).

A tornában a 90°-os, azaz merőleges tartások, fontosak és esztétikusak is."

2010. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aranyos vagy:)) persze nem azt mondtam, h. mindenki akinek ilyen az alakja fogyózzon stb.,csak vki elégedett magával vki nem, én sajna az utóbbi vagyok:( köszi a linket:) átolvasom
2010. nov. 19. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok megbántani senkit.De miért annyira eröltetni azt a roh@dt csípőnadrágot.Az nem szép ha kibugyog belőle a hájad.Nem lehet rajtad sok felesleg, meg nem mondom hogy kövér vagy, de felejtsétek már el a csípőnadrágot.Egy ilyen alakra nem illik.
2010. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
engem nem bántasz meg:D én is rájöttem már, h. nem a legszebb látvány...bár én azért még nem vagyok az a vészes kategória, de hát szeretem őket na.
2010. nov. 19. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

A két linkelt csaj között az alapvető különbség az a testzsír%.Az első képen lévő csajnak simán van 30-32% testzsírja,míg Limájé kb 16-18% és feszesebb is,mondjuk rajta is elférne némi izom.

Diéta és rendszeres sport.

2010. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jah, vagy a photoshop:D de azért bízom benne, h. lehetek én is ilyen:D:$

Egyébként olvastam valahol a hulla-hopp karikáról is...szerintetek beválhat?

2010. nov. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!