Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől olyan hatékony a ZUMBA?

Mitől olyan hatékony a ZUMBA?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, h kinek hogy tetszik a ZUMBA és hogy tényleg olyan nagyon gyors és észrevehető e a változás...
2010. nov. 18. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb mozgásforma, mert a koreográfia a zenéhez annyira magával ragad, hogy nem tudod abbahagyni és nem is érzed a fáradtságot. Eksztázisba hoz.

Otthon is jó vidire csinálni, de az igazi társaságban!

:D

2010. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon jóóóóó!

Zumbaőőőőrület!:D:D:D

2010. nov. 30. 14:01
 3/7 anonim válasza:
100%
Én is zumbázok, és imádom az első perctől kezdve, pedig én nem vagyok egy nagy sportman (woman) :) Talán 2-3 hónapoja, heti kétszer egy órát járok, sokkal feszesebb lett a testem, a férjem szerint jobban nézek ki most, szülés után, mint mikor megismert :) És a narancsbőr látványosan tűnik el!!!
2010. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy ráadásul interval típusú edzés, ami az egyik leghatékonyabb (intenzív és könnyebb szakaszok váltakoznak).

Én még egy kg-ot sem fogytam tőle, viszont a párom megjegyezte, hogy feszesebb lett a combom és laposabb a hasam... Ez nekem elég. Ráadásul jobb a kedvem is tőle.

2010. dec. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én sem fogytam ettől, sőt, fél kg-val nehezebb vagyok másnap reggelente. Attól viszont fogyok, hogy az étkezésemet gyökeresen megváltoztattam. Ez és a zumba együtt nagyon hatásos, de csak ettől nem fogynék, viszont nekem is sokkal feszesebb a testem, főleg, amit nagyon szerettem volna, a fenekem és a lábaim. :) Imádom csinálni és baromi jó kedvem lesz tőle :D
2010. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is észreveszem már, hogy egész látványosan feszesedek, lassan száműzöm a narancsbőrt is. :)

És persze a kedvem is sokkal jobb!!! Nekem találták ki ;)

2010. dec. 17. 22:18
 7/7 anonim válasza:

Elsősorban szerintem azért, mert van benne valami, ami nem engedi el az embert... :)

Anyukámmal kezdtem neki, és közölte, hogy ő ezt élete végéig csinálni fogja. (35 éves én 16/L) Pedig tudni kell róla, hogy kicsit túlsúlyos, és a tornákat mindig a felénél abbahagyta, ezt viszont egymás után kétszer végigcsinálta, hiába fáradt el rettenetesen! Én nem tudtam mást csak mosolyogni és nézni! :D

2011. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!