Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi szőlőcukor...

Tényleg ennyi szőlőcukor kell? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Itt ahogy elnézem azt irkálják h a szőlőcukrot edzés után kell bevenni de úgy hogy 1g/testsúlykilogramm.Most ha én veszek egy 80 grammos zacskóval(nálunk annyi) akkor mivel 62 kilo vagyok akkor 62 grammot kell bevennem.De abban a zacskóban van vagy 25-30 db a szőlőcukorból.És most egyem meg majdnem az összeset egyszerre???
2010. nov. 16. 18:09
 1/4 anonim válasza:

egyél kiegyensúlyozottan, meg eddzél keményen és meg lesz az eredménye... nem számolgatni kell, hanem szenvedni a teremben, futópályán, biciklin, esetleg vízen...

bár, ha kopasz pitbull szeretnél lenni, akkor meg majd megírja más, hogy mit kell enni... csak 20 év múlva majd ne csodálkozz a betegségeken...

2010. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet kapni nagyobb kiszerelésben, de én 1:1 ben keverem maltodextrinnel, azt meg 1:1 ben fehérjével!


1. igazad van, aki megeszik 3 szelet fehérkenyeret ne csodálkozzon, hogy beteg lesz? vagy ezt hogy gondolod?

2010. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit a második válaszoló írt az 1 nagyon jó kombó.Nekem az edzés utáni italom 60-100g szőlőcukor 10g glutamin 10g BCAA és mivel kreatin kúrában vagyok 10g kreatin és mindezt fél liter teában.Utána külön tolom le a fehérjét.


De hogy konkrétan a kérdésre válaszoljak:

minimum 50g-ot szoktak javasolni maximum 1-1,5g/tskg-t.Egyéni tolerancia kérdése.Van aki szédül tőle mint az állat és van aki meg sem érzi

2010. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah és itt nem a tablettázott szarról van szó hanem szőlőcukor porról.1kiló nem sokkal drágább mint 1 kis zacskó olyan tosz
2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!